4 Padouchy Potřebujete Pauzu Od

Ať už je to vysoký, tmavý a hezký, nebo hluboce narušený, každý má nějaký typ … nebo ne? „Mnoho žen má tuto mylnou představu, že „typ“, že zamilovat se je z jejich rukou,“ říká Andrea Syrtash, autor je Prostě Není Váš Typ (a to je Dobře).Spoiler: to Není pravda! Vizte: rozdělení čtyř klasických muž vyjeté koleje každý zamiluje se do, a, jak se vymanit z nich, jako triumfální rom-com hrdinka.

DEBIL

O Kretén: To je ten, kdo mluví jeho cestu do zákulisí na koncert Kanye, dělá se s tebou před Bohu sám sebe, nemá text vám ještě jednou za dva měsíce, pak chce jít ven znovu, jako je vaše první rande bylo včera (womp). On je úplně sám a přesto zvláštně charismatický — to vše najednou. „Každý, kdo je přitahován k důvěře, takže je snadné se zamilovat pro tyto lidi,“ říká Chiara Atik, autor Moderní Seznamka: Polní Průvodce. Dohromady s dost otvory a najdete sami závislí na tuto výzvu. „Chodila jsem s fajn lidi, ale je mi zle z nich za dva týdny,“ říká Marisa F., 26. „Myslím, že nějak emocionální nedostupnost přišel na rovné mužství na mě.“

Jak, aby se vymanily: Hoď láhev fancy kolín nad rýnem jeho cestě, a když se dívá na druhou stranu, utíkejte! Ale vážně, odstranit ty vole z vašeho telefonu, a příště se vám texty ve 2 ráno, odepsat, že máte přítele — zda nebo ne to je vlastně pravda.

Kdo, aby se vymanily S: 2014 Paul Bunyan. Je to take-charge, venku, vždy s ohledem na dobrodružství. Dá vzrušení z díry, až na to, že ve skutečnosti má jiné koníčky, než se snaží dostat do kalhot, pak se ignoruje.

MUŽ-CHLAPEC

O Man-Boy: Peter Pánve jsou jen zábava. Chodil jsem s jednou, a my jsme strávili tolik času, Úžasný zpěv v autě, že jsem skoro zapomněl, že neměl řidičák a žil se svou matkou. Muž-děti jsou tak spontánní, že se budete cítit, jako byste právě bušil tři Red bully. To není, dokud se probudit v 10 hodin ráno ve středu s pulzující kocovinu, že jeho ďábel-may-péče-ness ztrácí své kouzlo. Claire M. (není její pravé jméno), 32, odskočil od rozchodu s řetězec Peters, říká, že „se cítil tak uvolněný“, že se zdálo, že by jí neublížil.

Jak, aby se vymanily: Start visí ven, kde zralejší lidi. „Jít na události, které mají co do činění s vaše koníčky,“ říká Atik. Zeptejte se přátel, kteří mají dohromady na vás s správné, fungování dospělých.

Kdo, aby se vymanily S: Dobrodruh. Ten chlap je zábava jako Peter Pan, ale on má práci a na placenou dovolenou. Sbohem, Groupon data a ráno po snídaní z Flamin‘ Hot Cheetos. Hola, cliff potápění na Ibize!

NA MEH PŘÍTEL

O Meh Přítel: To mužský ekvivalent snadné-poslech stanice může být lákavé. Je to super sladké (jako vanilková zmrzlina). Máš rande, aby do svatby! Je to pěkné, aby vaše máma! Dokonce vám pošle květiny pro žádný důvod (i když nikdy ty jsi mu řekl, se vám líbí). Ale není tam žádný oheň v tvých beder (on je velký na misionáře, a o tom to je), a nemůžete přestat myslet na to, že nepříjemné, Sex a Město epizoda o zsa zsa zsu …

Jak, aby se vymanily: za to, že „dlouhodobé vztahy jsou vždycky bude trochu méně vzrušující, než nový přítel,“ říká, Atik. Ale když jsi s ním zůstala jen proto, že se bojíš alternativní (#ForeverAlone), je na čase přestat se usadil jen tak pro někoho a dostat se pohodlně, být sám. Překlad: Výpis ho.

Kdo vymanit Se:Nikdo! Holka, ty taky. Jít do kina sám. Jít na večeři sám. To je úžasné. Sedět v baru, dostat jídlo, a spřátelit se s někým jiným. Jsem vážně ještě pověsit ven s holkou, kterou jsem potkal cestou. Ona je super zábava, a má cool jméno: Souady. To jsem odbočil, ale radu stojí. Je lepší být sama, než se usadit. Jen je venku a opuštění zóny pohodlí vám otevře až přitahuje člověk, pro kterého byste mohli skutečně cítit jiskru ….

ZAVAZADLA MUŽ

O Zavazadla Muž: je Tam něco divného číhá ve skříni — možná Breaking Bad-styl tajné laboratoři? Je to všechno tak mučivé a vášnivý — hlavně v posteli — to vyřešit, aby „opravit“ ho. „Ženy chtěli myslet na sebe jako magický klíč, který odemyká perfektní chlap uvnitř,“ Atik vysvětluje. Elie S., 25, byl uvízl v říje emocionálně nedostupné muže pro let. „Vždy se zdá být tak vzrušující,“ říká. Dokud se jeho ex, vyskočí z křoví ve vězení oranžová …

Jak, aby se vymanily: více konstruktivní způsob, jak proniknout do své výchovné stranu? Začátek dobrovolnictví. Budete se cítit mnohem lépe, než chodit s chlapy s rap listy.

Kdo, aby se vymanily S: Kultura Buff. On je zkušený a hluboké, minus tajemství rodiny přes státní hranice.

Poslední Slovo: nejlepší způsob, jak se vymanit se z vašeho muže rut? Zeptejte se sami sebe, proč padáš na stejné hadry. Pak řekněte sami: zasloužíš Si lepší!

Napsat komentář