4 top cvičení na sexy a pevný zadek

Jak dosáhnout sexy a pevný zadek? Odpověď je jednoduchá – školení svalu v plném rozsahu ze všech možných úhlů.

Když svaly nejlépe reagují na školení?

To musí být pro ně se zaměřit z různých úhlů a pomocí různých cvičení. Kromě základního a, samozřejmě, nejlepší cvičení pro stehna a zadek (dřepy), by měly být zahrnuty jako cvičení, které vaše svaly překvapení.

Efektivní trénink na získání pevného a sexy zadočka Přejeďte

Krok od stojanu spojného jednu nohu dopředu přibližně 60 cm. To je základní postoj. Ohýbání v kolenou začít tělo až do polohy, kdy je v přední koleno v pravém úhlu, zatímco stehna by měla být rovnoběžně s podložkou. Zadní koleno, a zkuste v dolní poloze se udržet nad podložku. Tlakem přes patu předního chodidla, stoupá zpět do výchozí polohy, zatímco cvičiaca noha zůstává ve výkroku. Bez prinoženia odcvičte stanovený počet opakování, pak jde o stejný počet na druhé noze.

Výstupy na stupínek

Postavte se před schod, např. židli. Levou nohu pozici na stupínek, zaujmete výchozí polohy. Následně, ten tlak na levé patě, přesunout své tělo nahoru, ale místo toho, došliapnutia na krok, zvedněte pravé koleno nahoru, když je právo stehna rovnoběžná s podlahou. V opačném postupu se vrátit pomalu a kontrolovane do výchozí polohy.

Dřepy zaměřit na zadku a adduktory

Výchozí poloha stojí s nohama trochu širší, než je šířka vašich ramen. S vystretým záda a stres se zaměřil na paty, ohýbání v kolenou pomalu a kontrolovane spustit, zatímco boky jsou přesunuty dozadu. Pohyb zastavte v poloze, když stehna tak blízko, aby souběžně s podlahou. Návrat do výchozí polohy je poměrně dynamický, zatímco boky tah dopředu. Čím širší postoj, tím více se podílejí na činnosti zadek a adduktory, protože to zvyšuje úhel v kyčelním kloubu. Doporučuji také vytočit špičky směrem ven, a tedy zapojení ty nejhlubší svaly.

Rumunský mrtvý tah

V vzpriamenom stoje s mírným prehnutím v dolní části zad držet zatížení (činka, činky nebo lahve s vodou) opřený o jeho stehna. S prodlouženou, ale ne prepnutými nohy, predkláňajte, a tlačit zadek a boky směrem dozadu. Zatížení by měla být blízko k tělu. Ohýbání vpřed, zastavit, dokud pocit silné síly, v hamstringoch, která by měla být asi půl lýtek. Stiskněte zadek a hamstringov zároveň s vzpriamovaním pohybovat boky dopředu.

Všechna cvičení, dělat tři série 12 až 15 opakování. Přestávky mezi sériemi a také mezi cvikmi snažte se minimalizovat dobu 30 sekund.

Každý trénink začněte na velký dynamický a výstupu statické strečingom. Důležité je také alespoň 10 minut warm-up, např. na běžeckém pásu před tréninkem.

Zdroj foto: goodfon.su

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Ako schudnúť z brucha?Jak zhubnout z břicha?

Tuk na břiše není jen estetický problém. Velmi hodně podkožního tuku na břiše je spojena se zvýšeným rizikem vzniku různých typů rakoviny.

Jednoduché strečingové cviky na chrbát a krčnú chrbticuCvičení na záda a posílení zádových svalů

Bolieva zpátky? Zřejmě bys měla začít posilovat zádové svaly.

10-minútový tréning na celé telo, keď máme naponáhlo10 minut cvičení na celé tělo, pokud máme sped

V dnešní době, mnoho lidí vyhovára nemá čas na cvičení. Důvodů je velmi mnoho, ale já nevěřím, že někdo nemohl najít pro sebe alespoň 10 minut.

Napsat komentář