4 typy cvičení, které poskytují energii!

Pokud toužíte po pohybu, která zeštíhluje a přináší vnitřní harmonii, vyberte si z naší nabídky cvičení!Neoľutujete!

Pozitivní účinky sportovní aktivity na lidské tělo a psychiku nemůže být pochyb. Zvláště ale jsou cvičení z řady body & Mind, které se zaměřují na sjednocení těla a lidské mysli. Jsou založeny na předpokladu, že všechny složky lidského "já" na sebe vzájemně působí a ovlivňují.

Pokud hledáte pro vnitřní rovnováhu a sportovní aktivity v jednom, máte na výběr z následujících cvičení:

1. Jóga spojuje mysl, tělo a lidského ducha

Jóga je nauka, která má ve světě tradici starou několik tisíc let. Aktuální uponáhľaný životní styl způsobuje, že jóga se stává moderním trendem, který vede k opětovnému získání vnitřní rovnováhy.

Jóga funguje v řadě oblastí. To pomáhá při získání lepší flexibility svalů a kloubů. Účinně zmírňuje bolest, napětí a únava. To přispívá ke zvýšení síly a celkové vytrvalosti. Časté problémy jsou bolesti, které vznikají ze špatného držení těla. Jóga nabízí nápravu v tomto směru. Důležitou součástí cvičení je dýchání, dosažení uvolnění a vnitřní klid. Osvědčené jsou také výhody z hlediska zlepšení koncentrace a odstranění různých onemocnění.

2. Objevte kouzlo Pilatesu

Pilates, původně rehabilitační program, je populární cvičeniam všech věkových kategorií, protože to se skládá z pohybů, které mohou být přizpůsobeny speciálním požadavkům cvičiacich. Zaměřuje se na svaly celého těla, nepodceňuje žádnou svalovou skupinu. Pilates funguje na základě šesti principů, které musí být naučil a striktně dodržovány.

Je použít k získání síly, flexibility a vytrvalosti. Cvičení jsou navrženy tak, aby zlepšení držení těla, zvýšení energie, ale také hubnutí a formování svalů. Jako významný člen skupiny body & Mind cvičení se zaměřuje na zlepšení celkové informovanosti, tedy propojení těla a mysli.

3. Port De Bras je efektivní trenér pro vaše tělo a duši

Port de Bras vznikl v roce 2006 a docela neobvyklé kombinace tance, balet, strečink, silový trénink a další speciální principy cvičení, které zajistí posílení svalů, zlepšení flexibility, koordinace a získání celkové harmonie těla a mysli.

Port de Bras mají na svědomí dva lidé – španělský fyzioterapeut Julio Papi a ruský tanečník a choreograf Vladimir Snezhik. Cvičení se provádí s hudbou s pomocí jednoduché choreografii, která je k dispozici široké spektrum účastníků. Pokud toužíte po něco navrhuje, non-tradiční, něco, co pozitivně ovlivní váš duch a zároveň pomůže zhubnout a vyformovať obrázek, Port de Bras, je to dobrá volba.

4. Tai Chi – starověké čínské umění meditace s pomocí hnutí

Tai Chi je ztělesněním jednoduchý, ale účinný způsob, jak hlavu najít harmonii těla a mysli. Tai Chi je způsob, jak čínské meditace, který je starý více než 800 let, a slouží k regulaci průtoku vnitřní energie, která pozitivně ovlivňuje vnitřní orgány a následně celkové zdraví.

Cvičení se provádí s pomocí jemných pohybů, spojení, správné dýchání, koncentrace a meditace zásad. Účastníci v Tai Chi se snaží, aby během vyučovací hodiny napodobovat své učitele a dodržovat jejich pokyny. Tai Chi je vhodné pro všechny věkové kategorie a lidi s různou úrovní fyzické zdatnosti.

Tai Chi má mnoho zdravotních výhod, pokud cvičíte pravidelně – odstraňuje deprese, úzkost, smutek, zlepšuje pevnost a pružnost, přispívá ke zlepšení spánku, snížení krevního tlaku a zmírnění dlouhodobé bolesti.

Napsat komentář