4 Věci, On si netroufá Říct

Bez ohledu na to, jak mnoho konverzace a Q&A sezení, které jste sdílené, každý člověk má určité podrobnosti o jeho životě, které považuje za off-limity — a to i vám. Učení o nich teď může skutečně pomoci vám pochopit ho lépe a udržet si od vyšilovat, když jste omylem výlet na jeden den. Tak na riziko, že budou pronásledováni, zabíjeni a sušené jerky tím, moji drazí muži, jsem odhalit skryté pravdy tvůj muž nechce, abyste věděli.

Vím, co si myslíte: „to Není můj muž.“ Ale to je studená, tvrdá skutečnost: I nejhezčí kluci jako ošklivé zábava. „Porno mi umožňuje prozkoumat sexuální možnosti, které jsou k dispozici, aby se mi v reálném životě,“ říká Adam, bona fide milý chlápek z Washingtonu, DC.

Není přesvědčen o tom? Si to spočítejte. Triple-X filmů jsou multibillion-dolaru-za-rok průmyslu. To je o jedno video pro každý dospělý muž a žena v Americe. Ale když byl v poslední době jste plunked dolů kus své výplaty pro Jurský Vepřové nebo Ukrást Adams? Přesně můj názor — vaše dalších významných je nákup dost pro vás oba.

Ok. Víš, že to miluje, ale nemusí mít tušení, jak moc. Muži jsou jednoduchá stvoření s tři základní potřeby: jídlo, přístřeší, a kouření. Ale on nebude žádat o další ze strachu, že se zdálo, self-střed. „Obávám se, že žádost by asi byl konec nejen orální sex, ale o sex,“ říká Eric z New York City. Takže léčit orální sex jako vitamin, a dát mu to jednou denně. On je jistý, aby jí oplatil laskavost.

I když řekl, že byl hrdý na vás, když jste přistáli, že výplata-výkrm zvýšit nebo rohová-office podporu, je naštvaný, že jste pohybující se na nahoru rychleji, než the Jeffersons.

Vidět, kluci by měli být živiteli rodiny, ale teď, ženy jsou často vydělávat jen tolik peněz, a respektují tak jako muže, ne-li více. A tento rostoucí rovnost žen a mužů je na tom Lorena Bobbitt na jeho psychiku.

Ale nikdy svěřit. Každý chlap, který odhalil jeho ne-tak-progresivní pocity by riziko jako Neandrtálec. Dokud jsme se dostat přes to (ano, sexistické) postoj, snažte se chlubit tím, že jsi ve vyšším daňovém pásmu.

Nikdy mysli to, co jste slyšeli. Jediné, co lidi mluvit o tom, v šatně je sportovní. Obecně platí, že muži jsou daleko více zip-lipped o intimní sexuální detaily, než si myslíte, že jsme — zejména v případě, staráme se o vás. „To je lepší se usmívat a nechat je si představit, co se muselo stát,“ říká Steve z Bostonu.

Jsme menší zájem o vychloubání o naší ložnice využije v duchu mužské lepení, než jsme o prohloubení naše pouto s tebou. Ale neočekávejte, že váš muž, aby toto tajemství prozradit. Muži jsou naučeni držet pohromadě. Výběrem, jsme zradili naše vlastní druh. A to je něco, co bychom neradi přiznat, že — pro každého.

Napsat komentář