4 Způsoby, jak Jít Dolů Na Vás, Je Dobré pro Jeho Zdraví

Vždycky se zdá, že je nějaké nové studie o tom, proč orál jsou dobré pro zdraví žen (ne nákupu staré „sperma je dobrý pro vaši pokožku“, ale OK), tak jsem se rozhodl podívat se do vědecké důvody, proč lízání je skvělé pro muže. Zde je jen několik.

1. Ženský ejakulát má protein taky. Podle studie, ženského ejakulátu je velmi podobná spermatu a skládá se z vysoké úrovně prostatické kyselé fosfatázy (protein), glukózy a fruktózy, takže pokud hoši můžete dostat pryč s říká, že bys měl jít dolů na ně, protože sperma má proteiny, tak může i ženy.

2. Mohlo by mu to pomoci udržet vás kolem déle. V malé studii zveřejněné v Časopise Evoluční Psychologie, výzkumníci dotazovaných 243 mužů, aby se pokusili zjistit, proč se jim provádí orální sex na ženy, i když to nemusí přímo vést k reprodukci (Také, jsou vážně? Každopádně…) zjistili, že většina mužů šel dolů na jejich partnery „, aby se minimalizovalo riziko jejich partnera nevěru tím, že zvyšuje její vztah spokojenosti.“ Teď, samozřejmě vaše chlap by neměl dělat věci jen na základě strachu, že by mohla ztratit, ale také, když dělá to, aby vám šťastný a s ním, to je ten nejlepší důvod ze všech.

3. To mu pomáhá cítit se blíže k vám, než jakékoli jiné sexuální akt. Alyssa Dweck, M. D., asistent klinické profesor na Mt. Sinai School of Medicine, tvrdí, že orální sex zvyšuje intimitu ve velmi reálným způsobem, možná i více, než razantní sex, protože tak mnoho lidí, „nechal se jít“, když se to děje, což je nejlepší druh sexu, opravdu.

4. On může dát orgasmus bez obav, že jste těhotná. Dr. Dweck říká, že protože žádná antikoncepce je třeba s orální sex, muži jsou mnohem více pravděpodobné, cítit uvolněně o tom, který dělá pro lepší sex pro vás oba. Tak vážně, že se na to dnes večer. Možná právě teď, když jsou oba k dispozici.

Napsat komentář