5 cvičení pro hýždí a stehen: oceníte je i přes Vánoce

Zadek, po kterém toužíte, můžete získat posezením, které máte nyní. Tak pokračujte v tréninku!

Každý trénink by měl být plán jeho strukturu. V rámci posilování pouze praxe určité části a jiné opomínať, je velká chyba, které se dopustil začátečníky. Je důležité, aby rovnoměrně posilovat všechny svalové skupiny, jinak může způsobit vznik nebo prohloubení svalové nerovnováhy. Samozřejmostí je kardio trénink, který musí absolvovat alespoň dvakrát týdně.

Posilujeme pánevní končetiny

Zadek a stehna patří k najproblematickejším oblastí ženského těla. Kromě pravidelného posilování těchto oblastí, je třeba změnit režim, protože strava je až 70-80 procent úspěchu. Tím, že cvičení bez zdravé a dietní dostanete výsledky, o kterém sníte.

Variace cvičení

Cvičení pro hýždě, které můžete provádět pouze s vlastní vahou, později přidat závaží nebo zvolit tvrdší alternativu. Můžete pracovat také s počtem opakování a sérií. Vždy však mějte na paměti pravidlo, které je důležité pro správné provedení každého cvičení. Tak, to je vždy lepší provádět méně kvalitní opakování, než mnoho opakování se špatnou technikou.

Cvičení pro tvarování zadní části těla Plié dřepy

Plié dřepy jsou variace na klasické drepov a jsou vytvořeny pro ženy. Vyznačují širokou přístup, který svalom umožní během cvičení odpočinout. Díky této skvěle tvarovaný zadek a stehenních svalů, včetně vnitřní. Když cvičíte, můžete využít zátěže v podobě činek nebo kettlebellu.

Zdroj video: www.youtube.com

Výstup na lavičku (židli)

Další vynikající cvikom na posílení hýždí, stehen, ale také na kardiovaskulární systém jsou výstupy na lavičku. Využít lavičky, které sahá přinejmenším až ke kolenům. Když cvičíte, je nutné mít správné držení těla, tedy vystretý záda, a první pohled musí směřovat proti sobě. Jako dýchání, když výstupne na lavičce je nadychujeme a když zostupovaní dolů vydechujeme.

Zdroj video: www.youtube.com

Zvedání pánve v leže

Toto cvičení vypadá jednoduše, ale pokud to uděláte správně, uvidíte, že tak jednoduché to není. V průběhu cvičení je třeba dbát na správnou polohu těla, nohy jsou mírně od sebe, ruce leží volně v těle. S nádechem zodvihnete pánev do výšky 20-25 cm, s výdychom je obnoven do polohy nad podložku.

Zdroj video: www.youtube.com

Přejeďte

Mezi cvikmi na posílení hýždí a stehen nesmí chybět nájezdy. Existuje řada variant. Můžete jim udělat soud, nebo "pohybovat se" po pokoji, nebo využít výkon zařízení. Dvě jednoduché varianty najdete v tomto videu:

Zdroj video: www.youtube.com

Zanožovanie ve stoje

Když tato praxe je důležitým aspektem, který budete držet se a na cca 30 cm, vzdálenost od něj. Zadní je v praxi vystretý a zanožujeme. První jednu nohu a pak druhou.

Zdroj video: www.youtube.com

Zdroj fotografií: adidas

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

15-minútový intervalový tréning15 minut intervalový trénink

Je váš velký nepřítel v praxi? Tento intervalový trénink vám dá zabrat, i když to trvá jen 15 minut.

Ako často meniť svoj tréningový plánJak často měnit tréninkový plán?

Velkou výhodou cvičení je, že si můžete vyzkoušet řadu cvičení a techniky.

Fitnes tréning, ktorý zvládnete aj domaKondiční trénink, který může zvládnout i doma

Připravili jsme pro vás kondiční trénink, na který budete potřebovat jen posilňovaciu lavice a činky.

Napsat komentář