5 Důvodů, Proč Nové Národní Transgender Průzkumu Je Tak Důležité

Myslíte, že zprávy o Pokroku v roce 2015 USA Trans Průzkumu, který byl vyvinut a je podporován skupinou LGBT skupin a výzkumníků (a také „genderově nejistý“ a nonbinary identity), která byla zahájena včera a je to neuvěřitelně vzrušující. Zde je pět velkých důvodů, proč.

1. Jejich posledním průzkumu v roce 2011 byla uvedena odhadem 15.000 krát v médiích, což je go-to zdroj pro informace o transgender pokusy o sebevraždy, bezdomovectví, diskriminace v zaměstnání a zdravotní péče diskriminace. To bude také poskytnout první postřehy, které jsme viděli o kolik transgender lidé mají operace jako součást jejich přechod, z nichž všechny vám pomohou médií získat lepší obrázek o tom, co se opravdu děje v životě transgender osob v Americe.

2. Odhadem 2% transgender populace jsou na palubě, aby se průzkumu. To se může zdát jako malé číslo, ale pokud 2 procenta celé populace AMERICKÝCH občanů vzal průzkum, který by činit více než 6 milionů lidí, čímž se šance na získání významné obraz moderní den boje z trans-lidí různých ras, pracovních míst, a výši příjmu významné.

3. To je speciálně navržen tak, aby ukázat, jak společnosti je přijetí transgender lidé se mění v průběhu času. Tento nový průzkum bude přijata každých pět let a zaměří se také na zkušenosti z trans-lidí v minulém roce, konkrétně, místo toho, aby po celou dobu jejich života. Takže jakmile 2020 hity, budeme moci vidět, když se věci dostali lepší pro trans lidi, konkrétně v posledním roce nebo v posledních několika letech. Takže i kdyby to bylo špatné pro někoho, kdo v roce 1990 až do roku 2015, jsme se mohli ještě vidět, jestli tam bylo zlepšení, od roku 2015 do roku 2020, který bude povznášející a přesvědčivé, přinejmenším.

4. Data je v podstatě spolehlivý proti lidem, kteří by se pokusili narušit. Sandy James, NCTE průzkumu projektový manažer říká, že průzkum byl navržen tak, aby odstranit všechny nesrovnalosti, které by mohly být výsledkem někoho, kdo se snaží manipulovat s studie, a dodává, že je „velmi metodicky zvuk“ a byl také testován.

5. To je v naprosté většině případů-poptávky transgender lidí. Mara Keisling, výkonný ředitel Národní Transgender Diskriminace Průzkum, který měl úspěšný běh v roce 2011, si myslel, že tento průzkum by asi 1500 ohlasy, ale to už měl 6,400 odpovědi. Při průzkumu první šel nahoru, oni dokonce museli dát na vědomí na stránce říkat lidem, že jejich servery byly potíže udržet krok s poptávkou pro lidi, kteří chtěli, aby se to, což jen dokazuje, jak moc je to potřeba, a jak mnoho hlasů, jsou tam slyšet.

Napsat komentář