5 nejúčinnějších cvičení pro stehna

Jistě každý by chtěl mít hezký stehna. To je důležité mít na paměti, že rozhodně není žádný snadný způsob, jak se to líbí. Někdy se může zdát, že bez ohledu na to, co děláte, tyto svaly nechtějí spolupracovat. Pro optimální výsledky, je nutné provádět každý cvičení pro stehen alespoň tři cvičení, které jsme pro vás připravili. Protože tyto tréninky zaťažia stehna do nejvyšší možné míry.

Nejlepší cvičení pro stehen Dřepy

Když drepoch zaměřené na přední část stehen je důležité mít nohy na šířku boků. Spevnite tělo a jít do dřepu. Být v mírném předklonu, a věnovat pozornost na sebe během celého pohybu by měl mít záda rovně, a vaše kolenní kloub zůstává v jedné linii s kotníky. Kapka by měla být mírně pod úroveň, kdy jsou vaše stehna rovnoběžně s podlahou. Po dosažení tohoto bodu se vraťte zpět do výchozí polohy.

Predkopávanie

Sednout do stroje a nohy klouzat pod válečky. Válečky by měly být stanoveny tak, aby byly těsně pod nárt. Začínajte s pomalým vystieraním až do úplného propojení kolenního kloubu. V horní poloze a držet po dobu 2-3 sekund a vraťte nohu do výchozí polohy.

Výstupy na lavičku

Postavte se před lavičku. Jednou nohou vystupte na lavičce, zatímco druhá noha pouze dostúpte na první nohu. Z horní polohy se vrátit do původní polohy a opakujte. Nohy se střídají.

Leg-press

Sedněte si na stroj a celou zadní najít podporu na dlani. Nohy místo na svitku plošinu na šířku boků. Je důležité, aby celý povrch opreté na podložce po celou dobu cvičení. V dolní poloze by měl být úhel v kolenním kloubu svírat přibližně 90°. Po dosažení této polohy odtlačte plošinu do výchozí polohy a rutinní opakování.

Přejeďte

Od stojanu (nohy vedle sebe), my výpad vpřed tak, že koleno přední nohy je tlačen proti špičce, tj. zvíře úhel 90°. Koleno zadní nohy běžet, dokud se lehce dotýká podložky. Dojemné kolena s podložkou, jsme se vrátit do výchozí polohy. Celý pohyb cvičení musí být hladké a trup je kolmo k podlaze.

Co se týká počtu opakování, to je nejlepší provádět 3 série po 10-15 opakování, při použití nižší počet opakování je vhodné použít vyšší zátěž a naopak. Tyto typy zatížení kurzu střídat. Svaly jsou stále "off", se budou muset přizpůsobit a jediný způsob, jak mohou být schopni, je, že to bude jeden měsíc.

Zdroj video: www.youtube.com

Napsat komentář