5 nejlepších cvičení pro zadek

Jako fitness trenér jsem obdržel od žen, nejčastější dva typy otázek. První je otázka : "Jak rychle zhubnout?" a druhá je : "Jak mohu vytvořit pěkně tvarovaný zadek?"

V dnešním článku vám odpovíme na všechny dámam na druhou otázku. Dovolte mi, abych vám pět nejlepších cvičení, které nejvíce zabírají pohovka svaly. Takže tady je seznam!

Houpačka s kettlebellom

Houpačka s kettlebellom podílí prakticky na svaly dolní části zad a sedací svaly. Stát vzpřímeně v širší postoj, a palec bude bodu přímo před tělo. Ketlebel držet v mírně pokrčených rukou mezi nohy. Spustit dolů na horní části nohy téměř do úhlu 90°(horní část nohou rovnoběžná se zemí). Pak vracajte a dynamicky švihnite kettlebelom nad výšku hlavy. Proveďte 3 série po 10-15 opakování.

Zvedání pánve

Zvedání pánve je skvělé cvičení, které se zapojily hlavně její zadek. Důležité je, vždy provést plný rozsah pohybu, a zejména v horní části z praxe. Rutinní postupovat tak, že si lehneš na záda, mírně pokrčte nohy a zaprite je v chodidlech. Zvedněte pánev od země, tak vysoko, jak je to možné. Stáhnout břicho a zadek a vydržet 5 sekund. Pak se uvolněte a rutinní opakování. Dělat cvičení 3 série po 10-15 opakování.

Přejeďte v chůzi

Než se dostanou do přední, zadní nohu zanožte a stiskněte hýždě. Chodidla směřují dopředu a jsou na šířku ramen. Proveďte výpad levou nohou vpřed. Když noha přední noha přichází do kontaktu s podlahou, zvedněte pravou patu. Pomalu ohýbajte obě kolena, pokud levá noha nedostane do polohy rovnoběžně s podlahou a pravé kolmo k ní. Zaměřit se na tlak na oblast bříška chodidla a vraťte se do vzpřímené polohy. Ve stejné době, jen pokračovat v výpadom pravou nohu. Proveďte 3 série po 10-15 opakování každou nohu.

Dřepy

Dřepy jsou velmi účinným cvikom na pohovce svalů při provádění těchto kroků v širším rozkročení (rozkročenie více než je šířka ramen). Dřep udělejte tak, jak byste chtěli, aby si sednout na židli, vaše váha by měla být soustředěna na paty. Dolů jdou do hloubky tak, dokud vaše stehna jsou vodorovně na podlahu. Pak se vraťte do výchozí polohy. Proveďte 3 série po 10-15 opakování.

Rumunský mrtvý tah

Když budete dělat toto cvičení, je důležité zapojit shake váš zadek a hamstringy.

S prodlouženou, ale ne prepnutými dolní končetiny jsou predkloňte, a tlačit zadek a boky směrem dozadu. Činka pohybovat v blízkosti těla. Ohýbání vpřed, zastavit, dokud pocit silné síly, v hamstringoch, což odpovídá poloze činku asi v polovině lýtek. Stiskněte zadek a hamstringov zároveň s vzpriamovaním pohybovat boky dopředu. Při této praxi je důležité udržovat váš pevný zpět v plném rozsahu pohybu. Proveďte 3 série po 10-15 opakování.

Zdroj video: www.youtube.com

Napsat komentář