5 Tajemství k tomu, aby Váš Vztah na Dálku Fungovat

Q: nejsem si jistý, je-li vzdálenost je dočasné nebo trvalé. Jak mám dostat ven z tohoto vztahu limbo?
Některé věci v životě jsou nevyhnutelné — daně, Pap stěry, narcistický Kanye řečnění — a pokud jste v LDR, přidat „vytvoření vztahu časové osy“ na seznamu. Protože nikdo nechce být ve vztahu s velkým blikajícím otazníkem na konci. „Musíte nastavit časový limit na to, jak dlouho jste ochotni být od sebe,“ říká Wendy Walsh, PhD, expert na vztahy v New Yorku. Výzkum ukazuje, dlouho-vzdálenosti vztah má větší šanci na úspěch, pokud je konečné datum je v nedohlednu, takže práce s vaším mužem přijít s datum, po kterém jeden z vás začne rozesílat životopisy a dům lov v jiných je město. „Úspěšní lidé dělat plány na to, co chtějí dosáhnout, a vztah plánu se nijak neliší,“ říká Walsh. Pokud chceš, aby to fungovalo, Opřete se do svého LDR, jako je to poslední židle v zasedací místnosti.

Q: je To stále finančně obtížné vidět se navzájem. Jak jsme se vyrovnat s náklady na návštěvy?
Pokud jde o investice v LDR, citově i finančně, jak by lidé měli platit. Odborníci se shodují, že LDRs fungovat nejlépe mezi lidmi v podobné finanční situaci, takže nikdo se cítí jako jiný člověk by měl platit za cestování, ale můžete poprsí, že argument dokořán střídáním, kdo navštíví koho nebo rozdělením zákona, bez ohledu na to, kdo skočil na letadlo. Snížit zpět na drahé aktivit během vaší návštěvy, a přispět k cestování prostředky namísto dárků.

Q: myslel jsem, že sraz sex bude z tohoto světa, protože jsme neviděli navzájem tak dlouho, ale to bylo prostě … normální. Je to špatné znamení?
V LDRs, oslavy na Nový Rok pohlaví: humbuk je tolik, že mohou skončit zklamáním. Sundat tlak o léčbu první noc sex jako akt otevření, ne hlavní události — připomeňte si nevyzpytatelný skutky jsi udělal, když od sebe nebo záměrně se poprvé užít rychlovku. Pokud nechcete vidět hvězdy, stačí použít to jako výmluvu, aby se jít na druhé kolo … a tři.

Q: je Tam žádný prostor v jeho životě, když jsem tam na návštěvě. Má jen jediného chlapa, přátelé, neboť jsem ne kolem, a jeho byt i cítí jako garsonka. Jak jsme se chovat jako pár ve středu jeho sólo vole život?
Pokud je váš muž je hrát v sólo aktu, zatímco on je v jiném městě — tj., že má pouze jeden přáteli a jeho pad je tak starý mládenec-y jsi napůl očekávat, že narazit na Chris Harrison na cestě do koupelny — vaše úspory grace mohla být spolu přátelé. Budete se cítit jistější ve vztahu (a bude mít připomenutí, že je v jednom) pokud jste spolu s Panem a Paní Kanceláři Buddy, když jste ve městě, nebo plánovat termíny tam, kde jsou páry současnosti, jako je vaření třída. Také byste si měli vytvořit rutiny spolu: kavárna jste hit, TELEVIZNÍ show, počkejte, až budete společně koukat, měsíční výlet do Středověku (hej, co plave vaše loď). Cílem je dostat se do bodu, kdy to je normální pro vás být spolu na jednom místě. No, a proč ne proniknout jeho chlapská přátelství tím, že hodí kick-ass party na jeho místo a pozvat své přátele? Velmi brzy, budou stejně nadšení jako on je pro vaši příští návštěvu.

Q: To může znít základní, ale tolik mi chybí. Já jsem vždycky chybí, a je to opravdu těžké. Jak mohu vyrovnat se s dlouho-termín touhy?
Špatnou zprávou je, že chybí váš muž je standardní součástí bytí v LDR. Bylo by divné, kdyby neměl chybět. Dobrou zprávou je, existují způsoby, jak zvládat samotu. Nastavit kalendář, který počítá se na další shledání. Přesuňte své oblíbené suvenýry aby jeho přítomnost kolem sebe, jako sportovní tričko nosil jsi první noc, kdy jsi měl dospělý přespání. Důležité je, aby se vaše oči na cenu a připomenout si, že prázdné 50 procent z postele je jako dočasné jako John Mayer zapojení.

Tento článek byl původně publikován jako „Dlouhé Vzdálenosti Láska Tajemství: Aby To fungovalo“ v červnu 2014 vydání Cosmopolitan. Klikněte zde, aby se problém v iTunes store!

Napsat komentář