5 Věcí, Které Byste Dělat, Že Stres Ho

\

1. Zášť

Lidé, jejichž partneři zotavit se tak z bojů vykazují vyšší spokojenost ve vztahu, podle výzkumu zveřejněného v časopise Psychological Science. Bohužel, opak je také pravda: Když budete držet a udržet vychovávají minulosti hovězí maso, a to i po boji je pravděpodobně vyřešen, že tvůj kluk bude nešťastný ve vztahu.

Místo toho udělej Tohle: Až budeš mít argument, řešit jen konkrétní problém na dosah ruky, a odolat přináší problémy v minulosti, nebo vnímané vzorce chování založené na jedné nebo dvou nesouvisejících incidentů. Za tímto účelem vyhnout se slovům nikdy, nebo vždy, stejně jako v „nikdy nechceš, aby pověsit ven s kamarády,“ nebo „vždycky Jsi zapomněl vynést odpadky.“

2. Ty Ultimátum

Boj není nikdy legrace, ale bojovat špinavými disky ho úplně coo-coo. Vědci z Baylor University zjistili, že způsob, jakým člověk vnímá svého partnera, emoce během hádky dopady, jak se cítí. Zvlášť, když cítí, že se snažíte tvrdit, výkon (tím, že jsou nepřátelské, kritické, obviňovat, nebo řízení), bere to jako hrozbu—která spouští hlavní důraz na jeho část. Přináší ultimátum je ukázkovým příkladem vám snaží dominovat vztah: Udělej tohle, nebo tě tu nechám. Ponechává ho pocit bezmoci a zběsile.

Místo toho: Vysvětlit, jak jeho činy ovlivňují vás, spíše než vydání příkazu. Řekněte něco v duchu, „To mě dělá pocit, jako byste se nestarají o mě, když ______.“ Kromě toho, nechtěl by jsi raději mu opravit jeho chyby, protože chce, nikoli protože musí?

3. Ty Mu Tichou domácnost

To stejné Baylor University studie zjistila, že lidé si naštvaný, když jejich partneři jednat vzdálené a studené. Zmrazení ho z něj dělá pocit, zanedbané, dalším zdrojem stresu.

Udělat Místo toho: Pokud jste typ člověka, který potřebuje pročistit hlavu, než budete muset vážně promluvit, řekni mu narovinu, že potřebuješ pauzu, dej mu konkrétní dobu (patnáct minut, jeden den), a pak slíbit, že budete diskutovat o situaci na konci té době.

4. Jste ukousl Hlavu Po Dlouhém Dni

Překvapivě, kluci jsou mnohem více citlivé na vztah vzestupy a pády, než jsou ženy, podle Wake Forest University studie. Vědci se domnívají, že je to proto, že ženy mají odbyt vyjádřit své obavy—jsme se obrátit na naše přátele—vzhledem k tomu, že pro lidi, jejich významný jiný má tendenci být jejich primární zdroj intimní rozhovor. Takže když se chováš trochu ořechové, nemá se na koho obrátit, aby o tom mluvit.

Místo toho: Podívejte se sami před snap na něj něco hloupé. Jsou skutečně ve stresu nebo naštvaný nesouvisející důvod, jako je práce nebo přítel drama, a jen si to na něj? Může se to zdát jako prkotina, ale když necháte své pocity volně běhat, můžete skončit bolí ho víc, než říká.

5. Budete Hrát Taky V Pohodě

Už víte, že herectví potřebným je turn-off…ale táhne pryč příliš mnoho může také selhat. Nedávný výzkum publikovaný v Psychological Science, ukazuje, že páry si rocky, když jedna osoba je závazek úroveň se liší od ostatních. Je sice pravda, že není návratu jeho text pro den nebo dva se vzbudí jeho zájem, pokud jste stále v raných fázích datování, jakmile jste v závazný vztah, to je jen tak, aby jeho hladiny kortizolu raketově stoupat.

Udělat Místo: Příkop hry, a to zejména poté, co jste oficiální. I když to je určitě dobré mít svůj vlastní život, na rozdíl od něj (týdenní dámskou, spinning, atd.), jediný čas, to dává smysl, aby záměrně distancovat, jestli je táhne pryč trochu. V tomto případě, vytváří trochu prostoru ups chlap zájmu; jiné době, prostě to z něj dělá pocit, nervózní a zmatený.

Napsat komentář