5 Věcí, které Byste Měli Nikdy neříkej Chlap

\In říše mužské-ženské komunikace, tam jsou určitá témata, většina z nás uznává jako jediné-sex. Ušetříme vás podrobnosti o comeback Jets udělal, a ušetříš nám podrobnosti o Ethanovi, ex, který byl tak dobře-hung jeho penis měl přezdívku pro něj. Tento přístup zajišťuje, že se nikdo nenudil, a nikdo se nedostane naštvaný.

Ale láska není tak jednoduché. Faktem je,, tam jsou jiné, méně zřejmé předměty, které muži chtějí, byste rezervy pro své přítelkyně. Pokud jste namlouvání chlap, nikdy vychovávat následujících pět „odbočka témata.“

Myslíme si, že domácí zvířata jako ušlechtilá zvířata, jako partneři v dobrodružství. Což je znepokojující, když začnete mluvit, dítě mluvit s nimi. „Nipsy, wipsy. Tvoje maminka tě miluje, ano, ona dělá.“ Rozmazlování pet dělá muže podezření, že váš ideální společník, je zcela závislá na vás, pro potravinářský, můžete ho oblékat v barevné vlněné svetry, a může být vykastrovaný, kdyby se začal chovat příliš hravý.

Mluvil jsem se ženou v baru, v poslední době, a my jsme byli opravdu připojování … dokud ona mi začala vyprávět o návštěvách k ní, vitaminologist. „Řekl mi, že jsem měl štěstí uvízl v mé močového měchýře.“ Bez ohledu na to, jak důležité mohou cítit, že je se podělit o své duchovní straně, pamatujte: Když jste nám o své zkušenosti s aromaterapie, reflexní terapie, nebo krystaly, všechno, co jsme slyšeli, je nestabilní, nestabilní, nestabilní.

Byla jsem venku s mojí nejlepší kamarádkou, Greg, kdo jde na práva. Potkali jsme jednu holku, která začala posuzování davu: „Oh, můj Bože, tam je tak mnoho práva, lidi tady dnes večer. Víte, v prvním roce ze školy dělají $119,000!“

Nemusíš se nás přesvědčit, že jste lhostejný k materiálním věcem. Ale dívá muž, je výplata … naše nebo někoho jiného — nám dává pocit, že jste připojení naši hodnotu pro naše peněženky. A víme, že tam bude vždy být někdo, kdo tam s hlubší kapsy než naše.

Když jsou konfrontováni tím, přírodní krásy, muži dávají přednost, aby zvážila, že je v tichu. Ženy, z nějakého důvodu, cítím nucen mluvit právě ve chvíli, kdy jsme nejvíce chtějí klid. Strávil jsem týden na Středomořském ostrově se skupinou, která zahrnovala čtyři ženy, které nikdy nepotkal, západ slunce, nemohli zničit. („Ta růžová je tak hluboká. Myslím, že je to,, jako, nejhlubší růžová, jakou jsem kdy viděl.“) Nepodařilo se jim ten vtip, když moji přátelé a já jsem se snažil dát jim ochutnat jejich vlastní medicínu: „Podívej se na tu vodu! Je to jen, jako, tak mokrý.“

Demi a Bruce break up/make-up; Oprah získá/ztrácí 20 liber. Je nám to jedno. Pamela Lee ji otevře pusu a pojme všechny Tommyho mužství? Dobře, my se staráme. Jako pravidlo, pokud jsou nazí, nechceme to vědět. Muži mají příliš těžké době udržet krok s jejich vlastní vztahy; poslední věc, kterou chceme, je zodpovědnost udržet krok s životy lidí, které nikdy nepotkáme.

Napsat komentář