5 věcí, které jste Budiš(ke) měl

Minerální voda je část vody a hydrataci, dodává mnoho lidí v dlouhodobé a pravidelném základě. Ale i obyčejná minerální voda může být optimistický.

Čtěte dál a budeme se vysvětlit, proč se minerální voda Budiš, jako je.

Historické okno

Minerální voda Budiš již rozhodne, co si pamatuje. Jeho zdroj byl objeven již v roce 1573, což je stejný rok, stejně jako první zmínka o stejnojmenné obci. Byl to přírodní vědec a benediktinský mnich ve stejné době, Mikuláš Pavol Brikcius, který za tento objev vděčíme. Již v okamžiku, kdy se lidé všech tříd, ať už chudé nebo bohaté, na posílení jejich zdraví.

Zdrojů této vzácné minerální vody i ve své vlastní dokumenty uvedené také první slovenský historik Matej Bel. Zejména v jeho latinské souboru: Proslulost rakousko-uherské říše, pocházející z roku 1723. V souboru Bel zmiňuje, že zdravotní přínosy této minerální vody na lidský organismus, zejména na játra a žaludek.

Vzácné složení

To je to, co dělá minerální vody tak nesmírně populární a po několik desetiletí jednu z nejpopulárnějších forem přítomnosti mnoha Slováků. To je nejvíce prodávané minerální vody na Slovensku a také díky:

  • jeho dobré a vyvážené složení minerálů,
  • jeho blahodarnému vliv na trávicí trakt, stejně jako dýchání,
  • obsah vápníku, a tedy i prevence proti osteoporóze,
  • pomoci ke správné funkci ledvin,
  • a v neposlední řadě skvělá chuť.

B-komplex v minerálke? Žádný problém

Věděli jste, že Budiška kromě všechny výše uvedené zdravotní výhody, a příznivé účinky, může snížit vyčerpání a únavu, vzhledem k obsahu vitamínů skupiny B? Jen jedna 1,5 "litrovka" minerální voda Budiš B-komplex a denní dávky těchto důležitých vitamínů, je.

Minerální voda, která jde s dobou

Tak jak je dneska všechno, vyvíjí, inovuje, obmieňa, nebo styl, prostě jde s dobou, stejně jako Budiš není výjimkou. I když máme minerální vody Budiš vždy znal jen jako čisté minerální vody s bublinkami, dnes to již není platný.

Svou oblíbenou minerálku již můžete vyzkoušet v mnoha jinými způsoby. Pokud jste omrzela chuť obyčejné čisté minerální vody, proč nevyskúšať příchutí lesních malin, černého rybízu nebo pomeranče?

Jednu cenu za druhou

Že tato minerální voda je mezi Slováky velký hit, je skutečnost, že sbírá jedno ocenění za druhým.

Z mnoha zde jsou, například, cena za najpredávanejšiu minerální vody na Slovensku, co potrvrdzuje i prestižní ocenění "Značka kvality".

Budiška také obdržel ocenění pro nejlepší chuť, tzv.: Superior Taste Award, které se zhodlo až 120 členů 14 nejprestižnější kulinářské stejně jako someliérskych sdružení Evropě.

A že Budiška je tvoje nejlepší?

Napsat komentář