5 Žen, Odhalit Jejich Traumatizující První Období, Příběhy

Ruben Chamorro

Každé období je mírně traumatizující, ve své vlastní malé cestě. Bez ohledu na to, kolik máte (příliš mnoho), každý z nich najde způsob, jak přinést nějaké čerstvé drama do vašeho života a kalhotky. Ale žádné období, kdy mohl přijít blízko k děsivé zkušenosti ze svého prvního období — a nedávné vlákno na Redditu požádal ženy, aby odhalit jejich zejména divoké příběhy o této zvláštní čas v jejich životech.

Zde jsou jejich příběhy.

1. „Šel jsem do koupelny a skoro brečel.“

„Bylo mi 14 a za tátou na víkend, který žil 3 hodiny. Cítil jsem se opravdu nemocný, spoustu bolesti. Šel jsem do koupelny a skoro brečel, byl jsem tak smutný, že se to stalo, a ještě více tak, protože jsem byl pryč od mámy.

„Volal jsem macecha a sestra znovu a řekl jim, že byli s úsměvem a křičet … byl jsem ponížen. Můj táta zeptal, co všechno ten poprask byl konec, tak jsem mu řekla, že jsem dostala menstruaci a on jen řekl, ‚oh‘ (předpokládal, že už jsem měla menstruaci a měla tušení, že to byl můj první čas).

„Moje nevlastní máma mi udělala opravdu, opravdu horké lázni a namočil jsem v tom asi půl hodiny. Když jsem šel ven, dostal jsem opravdu mimo z obrovské změny teploty, omdlela a narazila zády do vany.

„Probudil jsem se krátce poté s obrovskou ránu přes záda, nahý, na podlaze, a všude je krev.“ —_armin_tamzarian_

Giphy

2. „Moje matka potřísněné krví na mém obličeji.“

„Moje matka potřísněné krví na tváři říkají: ‚nebudete mít pupínky, jestli to uděláš.‘ Zavolal všechny své přátele a oni pokračovali, aby se opít. Zmatený 12 let mě tam jen tak stál.“ —Emirae

3. „Snažil jsem se dát [vložka] v močové trubici.“

„Byl jsem opravdu nikdy vysvětleno, co moje období bylo, jak se to stalo, nebo tak něco. Také máma mě měla přeskočit šesté třídě zdravotní třídu, která učí o rozmnožování a podobně.

„Na své 13. narozeniny jsem si všiml, tam dole jsem krvácela, šla do koupelny, otřel, a viděl, ještě více krve. Zpanikařil jsem a křičela na mámu, zatímco pláč. Řekla mi, že jsem dostala menstruaci. Bez vysvětlení, říkala, že buď jsem mohl jezdit bavlna koně nebo jej připojte.

„Ona mi dala tampon a odešel. Zatímco mě s žádnou představu, kde co bylo, jsem se pokusil dát do mé močové trubice. Samozřejmě to nefungovalo, tak jsem jí volal zpátky do koupelny a zeptal se pro druhou možnost.

„Byla dost rozrušená tím, že fajn vztekle a odešel. Seděl jsem na záchodě, pláč a strach za to, co cítil, jako hodiny, až nakonec se máma vrátila s krabicí podložky.

„Později jsem se podíval, jaké období bylo, když moje máma nebyla vysvětlil cokoli nad rámec, ‚teď už Jsi žena!‘ Díky bohu za internet.“ —LetsJustWatchThis

4. „Musel jsem, tak se mi spodní prádlo s wc papír za tři dny.“

„Byl jsem na dovolené s příbuznými, které jsem nesetkali (druh „výměny“ — jejich dítě, zůstal s námi na prohlídku Evropského rellies). Byl jsem po domově a 3000 kilometrů od domova.

Všichni v mé střední škole věděl, že ve chvíli, kdy jsem měl svůj první období.

„Krvácela jsem přes mé kalhoty a celá rodina jsme byli ubytováni s utahuje mi, že barevné kalhoty. Byli jsme v době, kempování, a nikdo neměl žádné zásoby. Musel jsem věci mé spodní prádlo s wc papír za tři dny.

„Není to nejlepší první období zkušenosti.“ —carmen_verandah

5. „Jsem slabý a udeřil do hlavy, srazil sám v bezvědomí a způsobil si otřes mozku.“

„Byl jsem plně připraven, že se to stane. Já začala puberta brzy, ale z nějakého důvodu jsem ještě neměl dobu (jako jsem rostl jako z vody a měl obrovské prsa prakticky přes noc, měl plný ‚s bush, a všechny, že).

„Začalo to v polovině tohoto standardizované testování jsme byli nuceni udělat v průběhu šesté třídy. Bylo mi 11, v té době, protože to bylo na podzim a já mám narozeniny v zimě. Seděl jsem tam, již hotové části jsme testovali na — a najednou je to pocit, jako jsem měl mokrý kalhoty. Tak se ptám odejít na toaletu.

„Odejdu, zamknu se v kabince mi stáhl kalhoty a spodní prádlo, vidět krev, a okamžitě omdlí. Teď, nemám problém s krví, a jak jsem řekl, byl jsem plně připraven o tom, že to byl pravděpodobně stane brzy.

„Ale já jsem stále slabé, a udeřil do hlavy, srazil sám v bezvědomí a způsobil si otřes mozku. Ležel jsem tam v hromadu rozpadl, když spolužák procházky v, pak spustí křik z koupelny na mě vidět.

„Tak, netřeba říkat, že všichni v mé střední škole věděl, že ve chvíli, kdy jsem měl svůj první období.“ —punkpixz

Napsat komentář