5 Znamení, Že On je ve Skutečnosti Toxický

1. Bojíte se, aby se problémy. Protože pokaždé, když to uděláte, přijde na vás s urážkou navržen tak, aby ukrást vaše vlastní-úcta. Výsledek? Jste profesionální skořápka-walker.

2. „Omlouvám se,“ není součástí jeho slovníku chyby děláme všichni, jen on ne … někdy. On točí „logika“ v každém convo tak jsi to ty, kdo je špatným. I když víš, že máš pravdu. Který vám dává pocit, jako blázen. (Pro záznam, nejsi.)

3. Neřekne vám, že je zraněný, dostane se vám zpět. Pokud on si myslí, že jste flirtování s někým, nechce říct, že mu to vadí. Místo toho, on bude jen ujistěte se, že jste ho viděl flirtovat s jinou ženou. Bude se vždy rozhodnout pro získání vaši pozornost tím, že ubližuje vás spíše než ti, co se cítí. Ne. V pohodě.

4. On dělá vypadat hloupě před ostatními lidmi. Na večírcích, že zvyšuje jeho vlastní ego tím, že budete vypadat jako idiot. Věc je, že ho poslouchat kritiku své výslovnosti „quinoa“ je zábavný koktejl tlachání pro nikoho.

5. Je vzdálené, když jste vyhrál, a milující, když pláčeš. Když tě povýší, bude sténat, „Tak nyní můžete být ještě více otrokem této společnosti?“ Je zastrašit ty nejsilnější, a tak se snaží, aby vás na vaše nejslabší. Ale když jsi naštvaná, že je sladký — protože cítí důležité znovu. Správný muž oceňuje svůj potenciál, nemá ji potlačit.

Verzi tohoto příběhu byl zveřejněn jako „HUSSTLE: Pět Znamení, Že On je ve Skutečnosti Toxický“ v listopadovém čísle Cosmopolitanu. Vyzvednout listopadu 2015 vydání na stáncích, nebo klikněte zde pro přihlásit se k digitální vydání!

Napsat komentář