6 fitness cvičení pro pevné hýždě

Sexy zadek nemusí být jen vaším zbožným přáním. Nevěříte? Zkuste fitness cvičení pro zadek a budete překvapeni úžasné výsledky.

Fitness cvičení určené pro oblast zadočka jsou podobné jako u jiných typů cvičení, jako jsou ty, nalezené v aerobicu. Rozdíl spočívá v tom, že cvičení pro hýždě ve fitness se provádí pomocí činky nebo speciální vybavení v posilovně. Nicméně, nebudete starat o těžkopádné formulace cvičení. S malou sportovní vybavení v podobě činky můžete cvičení na tvrdé hýždě cvičení i v pohodlí vašeho domova.

1. Dřepy s činkou

Základní postoj je založen na lavici, nohy jsou na šířku ramen a záda vystretý. Činka během celého cvičení uložené na ramenou za hlavou a pridržiavaná ruce. Pomalu a plynule provádět hluboké dřepy. V tomto cvičení platí pravidlo, že dostanete nižší k zemi, tím účinnější je zapojit pohovka svaly na nohou. Proto, žádný z ulievanie! Cvičení opakujte 8 krát ve třech sériích.

2. Přejeďte s zatížení

Přejeďte kromě toho, aby se tvar hýždí a stehen, které jsou problémové oblasti pro mnoho žen. Postavte se na podložku, nohy jsou rozkročené na šířku ramen a záda dokonale vystretý. Uchopte do rukou činky tak, že dlaně směřují k tělu. Nejprve proveďte výpad vpřed s pravou nohou, pak levou dolní končatinou. Cvičení opakujte 10 krát po třech sériích. Mějte na paměti důležité pravidlo správné cvičení výpadov. Loket, s nímž se cvičí nebo provádí výpad, musí být v úhlu devadesát stupňů.

3. Zanožovanie ve stoje

Když cvičíte, je důležité, že jste oba v ruce drží pevný bod. Ruce uchopit jakoukoli podporu, přibližně na šířku ramen od sebe. Nohy jsou asi 30 cm před páteří. Vzadu je vystretý a první zanožujte jednu, pak druhou nohu ve třech sériích. Zdatnější mohou toto cvičení provádět na spodní válec.

4. Pohřeb v poloze štvornožky

Dejte se na čtyři, ruce jsou kolmo pod rameny. Vzadu je vystretý, břišní svaly stažené. Zvedněte pravou nohu tak, že stehno rovnoběžně s podložkou a koleno v pravém úhlu. Noha je rovnoběžně se stropem. Z této výchozí pozice dvíhajte nohu 8 až 12 krát nahoru a zpět do své výchozí polohy. Pak nohy měnit a na každou nohu odcvičte 3 série.

5. Zvedání nohou vleže na boku

Cvičení cvičit na podložce. Lehněte si na pravý bok a hlava může podporovat pravici. Zvedněte obě nohy z podložky. Spodní noha zůstává ve vzduchu nad podložkou a horní kmitáme nahoru a dolů. Dělat cvičení 3 cykly 8 opakování.

6. Zvedání pánve s opretou nohu na koleno

Zvedání pánve je starý známý cvikom, které patří do kategorie efektivní. Dnes to představit s malou obměnou. Za prvé, lehněte si na záda, ruce jsou přirozeně uložena vedle těla. Kolena jsou mírně ohnuté s chodidlami na podložce. Změna oproti klasické zvedání pánve spočívá v tom, že chodidlo levé nohy je opreté na pravé koleno a naopak. Z této výchozí pozice zodvihujeme pánve, přibližně 20 až 25 centimetrů na podložku. Opakujte 10 až 15 krát ve třech sériích.

Více o tom, jak dosáhnout pevného a prdel viz také v článku "Speciální cvičení pro sexy pevný zadek."

Inspirována jinou cvikmi!

Připravili jsme pro vás další články, ve kterých můžete najít účinné cvičení na různých částech těla. S těmito cvikmi rozhodně precvičíte celé vaše tělo, a budete mít výsledky, co si přejete.

 • Cvičení pro abs – získat silnou abs
 • Chcete vyvinuté břicho? Dělat cvičení, správné cvičení!
 • Cvičení pro zadek
 • Cvičení na záda a posílení zádových svalů
 • Pilates cvičení pro páteř
 • Pilates cvičení na ramena přinést flash úlevu od bolesti
 • Cvičení pro pevné hýždě – 6 fitness cvičení
 • Cvičení na lýtka
 • Cvičení pro stehna se Zumbou
 • Cvičení pro těhotné
 • Kromě toho – Zdravé recepty

Napsat komentář