6 Nejhorších Věcí, které Můžete Říct Chlap

Že moc dobře víš, když jsi bezostyšně hrubý, střední, nebo blázen kolem vašeho chlapa. To jsou ty chvíle, kdy budete používat zdánlivě nevinný, ale ve skutečnosti škodlivé čáry, které můžete způsobit nejhorší zranění, aby váš vztah. „Možná ne vědomě uvědomovat, jak moc se ho obtěžovat, ale mohou způsobit chlap vypnout,“ říká Diana Kirschner, PhD, autor knihy Láska za 90 Dní.

Aby se zabránilo nevědomky vyvolalo takovou reakci, jsme sestavili šest stín frází, které mohou rozrušit chlapa. Doporučujeme vám odstranit ze svého slovníku…jako teď.

1. „Jsi mnohem lepší než všichni ostatní blbci jsem chodila.“

Naprosto, vypadá to, že jsi ho koupil za pěkný kompliment. Ale když člověk slyší, alarmy začít. „To zní jako něco, co dívku, která měla hrozné štěstí ve vztazích by se říci,“ vysvětluje profesionální dohazovač Rachel Greenwald, autor ofWhy nezavolal Zpátky. A protože kluci mají tendenci být docela racionální, zjistí, že jedinou konstantou ve všech těch příšerných vztahů byl ty…takže musíte být problém.

To není všechno. On také předpokládat, že od vás si myslím, že každý si randila je blbec, budete nakonec si myslím, že je taky blbec, který poskytuje velmi malou motivaci, aby se pokusili vybudovat na vaše pouto.

Jak myslíš, dejte mu vědět, že si ceníte váš vztah nad všechny ostatní? Jednoduché. „Nemluvte o své ex,“ říká Greenwald. „Většina mužů nechce být upozorněni na další muže ve vašem životě, a to i — nebo zejména — kdyby byli všichni pitomci.“ Místo toho, soustředit se na současný vztah tím, že říká něco jako: „nikdy jsem nepotkal nikoho, jako jsi ty. Mám tak krásné chvíle.“ Že způsob, jak se zmocnit.

2. „Můžete si opravdu dovolit, že?“

Pokud je to vyhazování peněz, že nemá na špičkové elektroniky, drahé auto, nebo drahé dárky pro vás — no, pár thoseare dobře — zdálo by se přirozené, že by měla poukázat na své chyby. Ale většina chlapů vázat velkou část jejich sebevědomí v jejich financí, tak kritizovat jeho peníze-manipulační schopnosti, aby mu, stejně jako mu říkat poražený. Kromě toho, bude to dělat ho spojovat s nejméně sexy, nejméně žádoucí žena v jeho životě: Máma. „Když budete komunikovat s mateřskou ‚já vím, co je pro vás nejlepší přístup po dostatečně dlouhou dobu, může dokonce začít chovat jako jeho matka,“ říká Jan Hoistad, PhD, autor Romance Rehabilitaci.

Mohl by reagovat tím, morphing do bezradný muž-dítě (myslím, že skoro žádný chlap na začátku skoro žádné Judda Apatowa a dostanete nápad). A pokud se to stane, ocitnete uvězněni v začarovaném kruhu, ve kterém vás obtěžovat navzájem donekonečna: bude se jednat tak, který vám bude kobylka, která mu bude zákon, který bude vás otravovat ještě víc, atd.

Takže pokud jsi zasnoubený, ženatý, nebo se podílí na velký společný nákup, vybrat neutrální čas diskutovat o peníze s sebou — jinými slovy, ne, když jsi kypící o pět nových video hry, které jste právě viděli na kreditní karty prohlášení. Pak se společně sednout a udělat rozpočet s pomocí webové Stránky, jako je mint.com.

Pokud však budete spolu jen chodí, co tráví na sebe, je obecně žádný z vašeho podnikání. Není-li, samozřejmě, on pak pokračuje, aby se flákat, v takovém případě je třeba položit si otázku, proč jste s ním v první řadě.

3. „Takže jsme trochu zpoždění. Relaxovat.“

Je to téměř nikdy není dobré nechat lidi čekat, ale jak jde o něj, to není podstatné. Skutečný problém je, že to zní, jako byste se nestarají o pet naštvat jeho. „Je to jako kdyby jsi mu říkala, že nemá právo být naštvaný, což z něj dělá pocit, že jste odmítat nebo ignorovat své pocity,“ říká Greenwald. A co víc, podle čehož vyplývá, že ten, kdo má problém, jste vyvolalo hádku. Jak jste reagoval, když jste naposledy byla naštvaná a on to odbyl tím, že vás chill out?

Lepší způsob, jak zvládnout své zvířecí miláčky — ať už je to nedochvilnost, lajdáctví, nebo jedete příliš pomalu v levém pruhu — je, aby se ujistil, že on ví, že jsi slyšel, co říká. Řekni mu,, „omlouvám se — vím, že je to pro vás důležité. Budu se snažit být více vědomi toho, že to příště.“ Nejen, že to bude odzbrojit ho dost, aby se zabránilo boj, ale to bude také ujistit ho, že jeho pocity jsou důležité pro vás, takže ho mnohem méně pravděpodobné, že pocit, defenzivní, nebo zášť.

Tamara Schlesinger

4. „Je to skvělý chlap, měli byste být přátelé s ním.“

Vaše záměry mohou být zcela nevinné: potkal Jsi někoho, koho jsi myslel, že je super, myslíš si, že tvůj chlap je v pohodě, takže můžete zjistit, že by mělo být v pohodě spolu u piva. Ale snaží nasměrovat svou sociální síť bude nejen, aby ho zajímalo, jestli je tam ještě více se zabavit, ale také okamžitě, aby jeho mysl závod s žárlivostí.

Koneckonců, proč tě zajímá, jestli on je přátelé s chlapem? Pokud je to proto, že přátelství bude podporu ve své vlastní sociální machinace — ten chlap je přítel váš nejlepší přítel, představte si, že dvojité rande! — jsi sobecký a snaží inženýr něco, co by se stalo, přirozeně. A pokud je to jen chlap, pracovat, nebo potkal, když jsi byl pryč, bude se divit, pokud máte jiný program. „To může být ohrožující pro něj slyšet chvála další chlap,“ říká Kirschner. „Je to jako říkáte, že jste to opravdu vy, kdo chce být blízko k němu.“

Pokud si opravdu myslíte, že tam je potenciál pro skvělý bromance, uspořádat skupiny výlet a nechat věci vyvíjet, nicméně mohou.

5. „Ona se mi slíbit, že to říct, ale…“

„Sdílení tajemství se chlap cítí jako budování intimity,“ říká Kirschner. „Je to způsob, jak dát mu vědět, že jste mu věřit tak moc, že jste ochotni vyzradit choulostivé informace.“ Ale pro něj to může znít spíš jako drby, typ rozhovoru, který dělá většina chlapů, ne jménem Perez chtěl zabít sám sebe.

Dobře, když se to týká sexu, on může najít to zajímavé. Ale pořád budeš znít jako budete mít určité množství škodlivých sboru v zradil přítele. Ona tě požádal, aby říct, a ty jsi tady upozorňuje na skutečnost, že nemůže být důvěryhodný. Dokonce i když vy a váš muž, jako většina párů, předpokládám, že ti říkám něco, co je v podstatě stejné, jako byste vy a váš přítel něco, pořád se zvuk, jako jste zrazení důvěry. A pokud můžete udělat, že na svého přítele, co říct, nebudete mu to udělat? Výsledek by mohl být jeho pocit, že vztah-zabíjení sklon být mnohem méně otevřené s vámi v budoucnu.

Samozřejmě, tam jsou některé tajemství, která si prostě musela někomu říct. Takže když budete dělat, věnovat mu nějaký kompliment první. Říkat „já ti to jen říkám to, protože věřím, že jste udržet tajemství“ bude to jak mu ukázat, že vám záleží na respektování svého přítele přání, a aby ho pocit, že je součástí tajné místo zásuvky.

6. „Nebuď hloupá — jsem neudělal, že v věkových kategorií.“

Co, jen proto, že jste spolu, nemůžete tančit až do 4 a.m….nebo použít tu divnou holandský sex hračka, která si myslíte, že by mohl být nelegální? Ano, chápeme, že možná budete chtít podřadit některé vaše divoké způsoby, jakmile jste v dlouhodobém vážném vztahu. Ale říká tvůj chlap, že něco je za tebou navždy je to v podstatě jako, že říká, „já jsem zvyklý být zábava. Teď už nejsem.“ On bude okamžitě předvídat budoucnost naplněn nic, ale bílky, v misionářské poloze, a víkendové noci strávené doma u TELEVIZE.

On může vidět vás dostat divoké a bláznivé, když jste poprvé začali chodit…nebo alespoň slyšel příběhy od svých přátel. Takže pokud se náhle stal pecivál, bude se divit, proč jste byli ochotni být přírodě během jednotlivých dnech — i když jste nebyli — a předpokládám, že tam je něco o něm, že dělá klidný a krotký. „Mnoho lidí spadnout do toho, čemu říkám seznam, myšlení,“ říká Kirschner. „Myslí si, že by se měli chovat určitým způsobem, aby odpovídala, kde jsou v životě, tak na ně, dělá sudu není potvrzena-vztah chování. A že typ černé a bílé, protože to bylo tehdy, tohle je teď‘ myšlení pokládá základy pro nudné vztah.“

Dokonce i když máte tendenci zůstat doma v pátek večer sledování Dvd spolu, kluci chtějí, aby si myslíte, že jste noční kluby, žert-tahání sex, monstra, kteří se prostě rozhodli, aby se to snadné. Takže lepší způsob, jak mluvit o své touze „vyrůst“, je diskutovat o tom, co jste do teď bez zmínky o minulosti. Vzrušeně mluvit o večeři budete chtít, aby plán nebo výstavu v muzeu, které byste rádi viděli. Jen nikdy nezapomenu, jak moc zábavné to je, aby se občas žert volání.

10 Vět, Že bych byla Nadšená, kdybych Slyšet

1. „Chlapče, nic mi pomáhá vítr dolů po dlouhém dni v práci, jako že ti ho kouří.“

2. „Více z mé domácí sušené maso, miláčku?“

3.“Ooh, jsem tak horké, když si vysvětlit složitosti baseball infield fly pravidlo.“

4. „Vypadá to, že sis dal na hodně na váze… v penisu, myslím.“

5. „Nevadí, když můj dívčí volejbalový tým sprchy na vaše místo?“

6. „Můj táta nám nabídl jeho luxusní box na stadionu, využití jeho soukromé letadlo, a přístup k jeho soukromým Bahamské ostrov — pokud máte zájem o tyto druhy věcí.“

7. „Jiní lidé mohou volat to porno závislost, ale pro mě je to naprosto normální.“

8. „Tu hromadu prádla nebude dělat sám…což je důvod, proč jdu na to!“

9. „Sakra, kdo je Robert Pattinson?“

10. „Tady je problém Cosmo — proč se nejdeš dívat přes to, a označte vše, co chcete, nás to zkusit.“

Napsat komentář