6 Rekreační Aktivity Byste Měli Vypustit V Tomto Roce

christmas kitten' /

1. To nádherné pěti-chodové večeři, máte pocit, povinen hodit. Víš stejně dobře jako já, že freegan-Paleo dieta omezení + odsuzující pohled vaše Ina Garten book cover = pláč na šunku. Dejte si dárek vytáhnout na Vánoce.

2. Povinná slavnostní nošení. Nebojte se: svět se bude nadále točit s jednou osobou méně v sobí parohy čelenka.

3. Prosince stravy stres. Pokud se připravit sami úžasné sezónní norny, budete vítr kousání na perníkové chaloupce ve 3 hodiny ráno Jíst, kámo.

4. Cizí společenských aktivit s příbuznými se vám nelíbí. Ty nemusí být schopen vypustit Štědrovečerní večeři se svým protivným bratrancem Barry. Ale určitě můžete kroutit ven, museli ho odvézt do nákupního centra.

5. Roční „Podívejte Se na Můj Perfektní Život!“ svátek karty. Všichni ostatní je zaneprázdněná staráním se o rozesílání jejich vlastní, že si toho nikdo nevšimne.

6. Hledání ideální dárek pro vzdálený známý. Na spolubydlící si spolu nemluvili od té doby, co se přestěhovala do ášramu a začal tím, že Psovod opravdu nepotřebuje perfektní ubrousky set.

Tento článek byl původně publikován jako „Svátek Věci, co Můžete Úplně vypustit“ v prosinci 2014 vydání Cosmopolitan. Klikněte zde, aby se problém v iTunes store!

Napsat komentář