7 Lidi Odhalit, Co Si Myslí O Ženy, Které Nesou Kondomy

Je rok 2016, což znamená, že ženy se kope zadek, běží na prezidenta, a, jistě, nesoucí kondomy. Duh. Zatímco tam by neměl být stigma proti každému, kdo je připraven pro bezpečný sex, kondom společnost Sustain chtěl řešit zvláštní tabu, která se zaměřuje zejména ženy. Tak, aby demystifikovat tento starý dvojí standard, generální ŘEDITEL společnosti Udržet, Meika Hollender, vzal na ulici zeptat se mužů, jak vnímají ženy, kteří nosí kondomy na pravidelné.

Zatímco moje první reakce na celý tento projekt, „Vážně? Nejsme v pořádku s kondomy?“ ukázalo se, že ženy stále pocit, že spoustu rozsudek přichází s tím, že malý kousek gumy. Některé ženy, které Hollender se setkal, když byla volební muži z New Yorku, přiznal, že jsem se cítil nesvůj, přičemž tento druh kontroly nad svou sexualitou a obával se, že muži by se zastrašit, pokud zjistili, že žena byla „sexuálně touží.“ Pro některé ženy, tam je pořád to koleno-blbec pocit studu.

Když se ptali, nicméně, muži, byly reakce zcela opačné. Tady je to, co někteří z mužů musel říci:

1. Jsou přesvědčeni. „Je to pozitivní věc, myslím, že proto, že je vlastní její sexualitu, necítí se za to styděl,“ řekl jeden.

2. Jsou v pohodě. „Myslím, že je to naprosto v pohodě,“ řekl jiný.

3. Oni sami sebe. „Pro mě to znamená, že víte, co vaše etické a morální struktury,“ řekl jiný. „A pak udělal aktivní rozhodnutí odpovědných kolem nich.“

4. Starají se sami o sebe. „Což je naprosto nutné.“

5. Jsou za to zodpovědní. „Tleskám jim za to.“

6. Že jsou připraveni. „Myslím si, že je praktikující bezpečný sex.“ No, určitě.

7. Je to výhodné. „To je hezké vědět, že pokud dívka nosí kondomů, že ne vždy mají je mít,“ přidal další. „I když by, tak jako tak.“

A upřímně řečeno, je to bod. Břemeno kondom-účetní by neměl být kladen na každého partnera či pohlaví, protože všichni mají stejný cíl: bezpečný, příjemný sex. Takže na nošení kondomy s sebou doslova všude, kam jít, pokud máte pocit, jako to.

Slyšet od víc lidí, dívat se na celé video níže.

Napsat komentář