7 Sexuální Hračky, Které Dávají Nejlepší Orgasmy

Takže…sex hračky trochu vyděsit vás. Není se čeho bát: Zavedení motorizované zařízení k vaší Jemné Květiny mohou být vyloženě nádherný zážitek s těmito malé, sladké výrobky pro začátečníky.

1. Babeland Stříbrná Kulka ($15, babeland.com)

„Dva palce čistě sexuální tajnou zbraň. Používejte ji samostatně, nebo puls na vašem klitorisu během sexu. Zapněte rychlost a nikdy předstírat orgasmus znovu. Je to malé černé šaty sextoys. Každý potřebuje.“ —Ann M., 32

2. Fun Factory UFO ($80, edenfantasys.com)

Futuristický vzít na tradiční kulka. „Jako sex-toy ekvivalent. E. T., to tiše telefony doma — dala jsem ho na nejvyšší výkon a nechat byt kosmická loď straně rove, na můj klitoris během…sólo expedice,“ hlásí Genevieve. S., 21. Plus, napájí se přes magnetickou nabíječku — žádné baterie potřebné — takže to nikdy zemřít těsně předtím, než se chystáte vzlétnout.

3. Touží Duet ($149, babeland.com)

Uhnízděný v rtěnky-velikost case a účtována jako dost tichý pro použití v knihovně, je to stealth jako Bond zbraň — nikdo by se odhadnout, že to je mini-vibrátor s dvěma hroty navržen tak, aby obejmout své smyslně klitoris. „Připadá mi to jako buttah, a dokonce i na nejnižší nastavení říz,“ konstatuje Bridget M., 27. Jeho sametově tipy také pracovat na bradavky a koule. Jako ty….

4. JimmyJane Little Chroma ($125, jimmyjane.com)

Pokud metalické barvy jsou nové neutrální, tento elegantní sexcessory — určená pro lehké stydké pysky bzučení nebo vnitřní G-spot průzkum — je tak nyní. Jemné vibrace s jednou rychlostí, je to hladké, úzké, a je ideální pro nováčky. „Je to ideální velikost pro ruku. Velkým lákadlem je, že je vodotěsný.Mám hezké zapařené, sólo sprcha děje, obrátil ji na…a pak se obrátil na sebe,“ říká Audrey. B., 24.

Psst…Tajemství Sexuální Hračky

Oklamat špehy ve svém životě s těmito skryté (i mazlivá!) orgasmus gadgets. Nebudeme nikomu říct.

(A) Sqweel 2 ($59, babeland.com):

Vypadá to jako osobní ventilátor. Vlastně: lízání simulátor! „Miloval jsem tuto Thumbelina-velikost Ruské kolo silikonové jazyky,“ informuje Andrea F., 31. „Jeden z jeho sedmi nastavení je dokonale melodické a smyslná.“ Druhý pouze na skutečný, živý jazyk.

(B) Kandi Polibky Lipstick Vibe($59, bedroomkandi.com):

Díky Real Housewives of Atlanta diva Kandi Burruss pro tento „perfektní mini-vibe.“ —Lisa, A., 26

(C) jsem se Třít můj Broučku ($35, adameve.com):

„Začal jsem s využitím zákona o můj klitoris ve sprše, ale líbilo se mi, jak ocas cítil lépe!“ —Amanda J., 22

Napsat komentář