8 Chlapa-on-Top Sex Problémy, Vyřešit

Misionář je sexuální svorka pro důvod: docela snadné přístup k PIV sex, to je ideální pro líbání, a dává vám skvěle jednoduchý přístup na zadek-popadat. Je to nejlepší pozice? Samozřejmě, že ne. Je to těžké se dostat dost stimulaci klitorisu, je to snadné, aby se stal obří pot ubrousek, pokud váš člověk hodně potí, a vaše vlasy je vázán na dostat pošlapala. Zde jsou některé způsoby, jak udělat klasické go-v něco, co budete milovat pokaždé.

1. Jeho peen není největší z peens. Žádný velký problém, vole. Pokud je na vrcholu a vy jste si přeje, aby byl trochu hlouběji, můžete si dát polštář pod zadek, takže jste výš, což mu umožnilo jít hlouběji, aniž byste si museli složitě říct, „přeji si, abys mohl jít hlouběji,“ a jeho penis se z toho smutná.

2. Pořád tahání vlasy, a ne v sexy způsobem. Ne na účel, samozřejmě, ale pokud on drží sám sebe s rukama a vaše nádherné mořská panna vlasy padají všude, jeho ruce jsou vázány k zemi tam jako Twister bublina, která bolí. Můžu jen říct něco jako: „Dej to v podivínský ohon“, ale také někdy se dostanete dál a to prostě není, že je to možné, ale to, co můžete udělat, je sedět! Jakmile sedíte, v trochu modifikované chlap-na-top pozici, vaše vlasy budou po zádech a jeho ruce mohou jít, kam chtějí (viz: není náhodou trhat vlasy ven kořeny).

3. Je to kape pot po tobě jako lidské baterie. To je více snadno opravit, než si myslíte. Jemně vytáhněte ho dolů, takže jeho hlava jde kolem krku a v podstatě face-rostlin do polštáře vedle, kde se vaše hlava je lhaní (dobrý den, provizorní ručník). Jsi stále blízko, že je stále na vrcholu, a možná, že jeho hruď je stále pocení po celém těle, ale vaše oči nejsou naplněny jeho pot, což je+, protože ew.

4. Váš klitoris se cítí, jako by to nikdy neměl méně stimulace, než to dělá teď. Je zřejmé, že byste mohli dostat dolů a dostat se do toho sami, ale místo toho nutit sami sebe, aby tvrději pracovat, mít ho úhlu jeho pánev směrem vzhůru tak, že jeho pánevní kosti je třít svůj klitoris. Nebo, pokud máte hodně víry v něj a jeho sílu v horní části těla, mají ho lehce přesunout svou dlaň na horní části pochvy použití jemné pulzující tlačí, tak je přímo i nepřímo stimulovat váš klitoris, zatímco on proniká. To je mnohem lepší, než „jen masturbovat,“ nemám pravdu?

5. Jeho penis je příliš velký, a to je velmi agresivní TBH. Mám ho trochu upravený push-up scénáře, kde jeho ruce jsou méně ohnuté tak, že je ovládání hloubky o trochu víc. Pokud není zcela na úkol, můžete ho také opřít trochu tak, že je méně „řídit hřebík do zdi“ a další jemně uvolňování do tebe z jiného úhlu (jako auto do garáže), že způsobem. Také, omlouvám se za srovnání vaší pochvy do garáže.

6. Jeho penis je zakřivený a bít vás tak, že je jako, „OK, přestaň, prosím.“ Porno hvězdy Chanel Preston dříve řekl Cosmopolitan.com že pokud se jeho penis křivky doleva nebo doprava, můžete ho mít pronikají z push-up pozice, misijní styl. Pak vybrat, na kterou stranu se přikloní k, v závislosti na tom, jak jeho penis křivky. Takže v podstatě, pokud je zakřivené vlevo, tip pánev trochu více směrem doprava, a tak dále.

7. Máte pocit, pod tlakem, aby při pohledu na něj při sexu (protože jeho tvář je přímo tam), ale trvá to ze současnosti. Zavřete oči a představte si, co chcete. Nejste v žádné rozkazy, aby se dívat hluboko do očí, jako jsi 18. století spřízněné duše případě, že je příliš intenzivní pro vás. Plus, bude si myslet, že jste táááák se obrátil na že ses musel zavřít oči. Nechte ho si myslet, že.

8. Máte pocit, že jste jen tak ležet a nic nedělat. Získejte více aktivní ve své vlastní tlačení, které mohou nejen vám pomohou nastavit rytmus pro to, co byste chtěli dělat, ale bude se cítit, jako byste oba mít sex s navzájem (spíše než ho jen měl sex na vrcholu), což je v podstatě ten bod.

Napsat komentář