8 Emoční Fázích Coming Out

1. Můžete přáteli praxe líbání?! Vnitřní monolog: a SAKRA. Jsem holka. Jsi holka. Já bych rád, aby stiskněte mé tělo, aby vaše tělo, když jsme oba stále na sobě oblečení, takže možná, že je jen přátelství? Mohou přátelé také praxe líbání? Můžeme držet navzájem a praxe líbání? PROČ JSEM TAK ŽÁRLIVÝ, ŽE CHLAPEC MLUVÍ NA VÁS, LOLOLOL.

2. Nejsem gay, ale nech mě zírat na ty homosexuály a ti gayové … jen pro výzkum. Pro výzkum. Více vnitřní monolog: TY DVĚ ŽENY SE DRŽÍ za RUCE; to JE v POHODĚ. NE, ŽE BYCH PÉČI. Ohhhh, hele, TI DVA SE JEN líbali NA VEŘEJNOSTI. LOL. KDO SI TOHO VŠÍMÁ. MĚ NE. Ooooh, ŽE HOLKA MÁ KRÁTKÉ VLASY A ta HOLKA MÁ DLOUHÉ VLASY A MLUVÍ OPRAVDU POZORNĚ A ZAJÍMALO by mě, PROČ, MOŽNÁ, ŽE JSOU GAYOVÉ; BYL jsem ZÍRAL NA 15 MINUT.
3. Asi bych měl, možná, jen sledovat několik gay filmy? Jen proto, že … je to … příjemné. To je v pořádku. *Spolubydlící přijde domů* *Zabouchne počítač vypnout* *Vinným, hrozí*
4. POTKAL JSEM DÍVKU. JSEM FLIRTOVAL S HOLKOU. Zešílel, a svěřit své nejlepší kamarádce, že byste mohli mít zamilovanost na dívku. Když váš nejlepší přítel říká, „Jo, určitě, každý má rád dívky,“ panikařit a křičet, „NE, ALE jsem GAY!“ a pak vy a váš nejlepší přítel zírali jeden na druhého, dokud ona říká, že je to v pořádku a začnete cítit lépe o své homosexuální pocity.
5. Já chodím s holkou. OMG. Ona je ven a hrdý. Kde a kdy můžete držet za ruce?? Budeš vyšilovat. Vaše přítelkyně (omg, ty máš holku) říká, že naprosto chápe, a že je tu pro vás. Budete plakat hodně. Uděláte hodně. Můžete sledovat všech šest sezón Jsem Slovo za dva týdny.
6. Myslím, že jsem se zamilovala. Věci, které jsou opravdu skutečné. Asi bych měl říct lidem. Kurva. Chcete křičet ze střechy, že tu holku máš rád. Nevíte, jak ven, ale víte, že chcete. Můžete změnit svůj Facebook status na „ve vztahu s girl_name_here.“ Řekni svým rodičům. Jste vnitřně vyšilovat, ale hrát to v pohodě (nebo tak si myslíte, LOL).

7. Mám pocit, trochu zmatený a ohromen, ale také trochu jako válečník?! Někteří lidé jsou blbí, ale někteří lidé jsou hella podporuje. Zůstaň blízko na podporu a pokusit se začít odhalují emoce, které jdou spolu s nonsupport. Začnete na sobě duhy.

8. JÁ JSEM VEN. ZKUS SI SE MNOU ZAHRÁVAT. Vy a vaše přítelkyni rozešli, protože to se stává. Můžete jít na Gay Pride „balit holky“ s novým lesba posádky. Můžete strávit celý den křičet a zvedat své košile a tráví příliš mnoho peněz na kelímky plné ovoce a trička budete nikdy nosit. Jsi vyčerpaná, spálená a JAKO PEKLO.

Gratulujeme.

Kristin Russo žije v New Yorku a je držitelem magisterský titul v oboru genderových studií. Dannielle Owens-Reid žije v Los Angeles, kde nacvičovala stand-up comedy před ní kočka. Spolu se spuštěním webové stránky everyoneisgay.com. Máte otázky nebo tématu požadavky pro Kristin a Dannielle? Zeptejte se jich, ZDE.

Napsat komentář