8 Skutečných Lidí, Odhalit, Jak Zjistili, Že Jejich Přátelé Byli Toxické

Pokud jste ve věku nad 1, jste měli toxický přítel. Víte, ten typ přítele, který se k vám chová jako k odpadu, kteří tě tajně nenávidí alespoň 20 procent času. Poslední AskReddit závit výzva uživatelům odhalit důvody, že by klesla jejich toxické přátele, čímž ponechává nám některé dobré způsoby, jak rozpoznat toxické přátele v našich vlastních životech.

1. Udělali legraci ze všech jejich přátel za jejich zády. Zatímco to je normální, aby třeba ventilovat někdy, DrBocker správně poznamenává, že pokud váš přítel dělá legraci, že všichni ostatní za jejich zády, tam je dobrá šance, že dělá to pro vás příliš.

2. Vždycky musel jeden-až všichni kolem nich. NamakaDragon říkají, že vystřihnout tento toxický přítel po vysmíval společného přítele, jak se dostat do méně prestižní vysokou školu, než on. NamakaDragon vysvětluje: „Když jsem poukázal na to, aby ho, že možná tohle je jeden z nejlepších výsledků, měla zatím ve svém životě, a že nemůže jen strčit do hajzlu, on pokoušel se hodit některé kousky mé minulosti v mixu bych nechtěl mluvit. To zní malicherně, ale tento druh negativity a bitchiness jen způsobil, abych lapat po letech užívání jeho zneužívání.“ Není malicherný.

3. Oni dělali jejich životy těžší. Zní to jednoduše, ale KVloo je skvělý bod, říká, „Pokud někdo dělá můj život spíš horší než lepší, nemám čas nebo energie pro ně.“

4. Byly sexistické trhne. Nezáleží na tom, jestli jste muž nebo žena, nikdo nechce, aby pověsit ven s nějakým idiotem, který říká, sexistický odpad celou dobu. BlueBerryCyrup říká, že se konečně vykašlali na ten typ „přítel“, poté, co on udělal sexistické poznámky o jeho přítelkyni a ostatní holky v jeho přítel skupiny. Říká, že už ne mluvit, což je asi nejlepší.

5. Že podváděl všechny jejich přítelkyně. Tam je tenká hranice mezi „No, to nemá nic společného se mnou,“ a „víš co? To, že dělá mizerný člověk obecně.“ Pro Canadianry, že řádek byl překročen, když jeho sériové podvodník kamarádka chodila s někým, kdo v jejich kruhu přátel a podváděl ji. Canadianry říká, „já jsem zůstal s ní spřátelit a od té doby jsem si zlomil ‚bro code věci byly napjaté mezi námi tak jako tak (řekl jsem mu, jak moc jsem pohrdají podvodníci). Naposledy to byla poslední kapka.“

6. Oni rovnou nerespektoval je. Myslíš, že by bylo zřejmé, že někdo nechce respektovat, ale někdy to může trvat měsíce nebo roky, aby si uvědomit, „Oh, v pohodě. Nemáte žádné problémy s tím, že na mě zlá.“ Butwhatsmyname říká: „každý, kdo se snaží podkopat a narušit mé vlastní autonomie, nebo se snaží manipulovat své činy tak, aby vyhovovaly jejich vlastním cílům dostane rovnou zatraceně rychle. Nemusí být úmyslné, ale každý, kdo působí, že způsob, není někdo, koho potřebuju.“ Fakta.

7. Ukázalo se, že jsou rasistická nebo homofobní. Opět platí, že asi vypadá jako zřejmý důvod, ale někdy někdo řekne nějakou blbost a možná rameny. Baelnorn777 konečně přestal dělat, že říká, „Pokud jste typ člověka, někoho nenávidět na základě jejich barvy pleti, nebo koho chtějí do prdele, nemám čas ani trpělivost pro vás.“

8. Udělali něco super bizarní a velmi specifické. Fernmefern říká, že vystřihnout přítel, protože „Ona ukradl můj odsávačky. Neodpustitelné.“ Ehm, nechápu, co druh přátelství, měli děje, ale respektuji její rozhodnutí ukončit to.

Napsat komentář