8 Věcí, které Kluci Tajně, aby Jsi odešel na Své Místo

1. Vaše spodní prádlo. Každý ví, že tento tah. Uděleno, můžete skutečně zapomenout na své spodní prádlo, když jsi prchal naše místo, nikdy k návratu znovu. Ale můžete také zasadit své spodní prádlo někde a použít to jako záminku, aby se vrátil později. Možná jste strčit pod postel, nebo za čelo postele, takže jsme si ani všimnout, že na své cestě ven. Ale je hezké vědět, že vaše prádlo je stále tady, protože to znamená, že budeme (asi) tě zase vidím.

2. Šperky. Další klasický tah, pokud jste příliš skromný na to, aby opustit své spodní prádlo (nebo pokud jste prostě není na sobě spodní prádlo).

3. Vaše krabici od večeře. To nemá nic společného s vámi; to je prostě skvělé, jak získat nějaké extra jídlo. Jsme možná nikdy tě znovu vidět, ale máme zdarma plněné žampiony zítra na oběd.

4. Tvůj pach. Je pravda, že to zní sériový-vrah-creepy. Ale je to docela hezké se vrátit do postele a mít tu holku parfém vůně na povlečení. Ne v „chytit polštář a vůně to na hodinu“. Jen v „oh, jo. To je hezké“.

5. Váš kartáček na zuby nebo make-up. To znamená, že věci jsou vážnější, a za předpokladu, že chceme, aby věci brát vážně, to je dobré znamení. To znamená, že budeš spát hodně. To znamená, že budeme mít sex hodně. Což je dobrá věc.

6. DVD box set z Sex a Město. Ne, on není nadšený, sledovat jej na jeho vlastní (on ani není nadšený, že se s tebou dívat), ale poté, co jste ho donutila koukat na prvních pět epizod na čtvrtém rande, to znamená, že jste se vrací, aby se na to podívat znovu. Což je nejen vzrušující, protože jsi vrací, a NE PROTO, ŽE CHCE VĚDĚT, JESTLI CARRIE NAJDE LÁSKU.

7. Kniha, kterou právě čtete. Nejen, že budete určitě vrátí, aby zjistili, jak kniha končí, ale můžeme výkon-přečtěte si to a něco jiného mluvit o příště půjdeme na večeři. Nepříjemné ticho odvrácena!

8. Vaše telefonní číslo. Deset číslic a pár srdce načmáral na kus papíru, jít dlouhou cestu. Jen, prosím, ujistěte se, že je to čitelné, než mír. V opačném případě, pokud nemůžeme říct co, že poslední číslice je na všech, už nikdy ti volat 10 různých čísel, dokud jsme se najít ten správný.

Napsat komentář