8 Zábavné Jarní Den Nápady

Lori Adamski-Peek/Galerie Skladem/ Claudia Arisso

Jít do botanické zahrady

Možná to bude znít lacině, ale pokud jsou oba romanticos, věřte nám, budete milovat to. Neexistuje nic jako se těší na počasí změnit tím, že navštívíte botanické zahrady a obdivovat nádherné květiny a rostliny. Některé botanické zahrady jsou zdarma, ale pokud budete muset zaplatit, je to obvykle velmi cenově dostupné.

Hodit latinské piknik

Mnoho parky mají grily, které můžete použít, takže spíše než jíst plain old sandwich, go super latinské a aby carne asada, pinchos, churrasco, nebo jakékoli jiné potraviny, které jste do. Položte deku, popadněte comida, a buen provecho!

Navštivte zábavní park

Zábavní parky obvykle začínají otevření během jara (cca duben, Květen). Skvělá věc, o tomto dni je, že je nuda-důkaz—což znamená, jak jste mohli dostat nudit, když jste praskání přes obličej udělal v tom, že trapné roller coaster fotografie? Dobré vzpomínky!

Sedět venku na své oblíbené restauraci

Víte, že v zimě, kdy se bohužel odlesky na stoly venku, že nemůžete sedět na (pokud chcete zmrazit své nalgas off)? Nyní je čas využít na brunch na své oblíbené místo pod sluncem, než v létě rolích kolem, a to je příliš horké!

Jít na loďku

Obvykle kolem $10-15 pop, pádlo lodičky je k dispozici v mnoha místních parků. Je to skvělý způsob, jak vzít v přírodě, chill out s vaším novio, a připravit ty nohy Verano!

Jít na baseball

Po Dominicanos získala titul na World Baseball Classic, jsme dočkat, až vidět více baseball!! Praxe sezóna je nahoru a baseball vstupenky jsou vyprodané! Zkontrolujte, Groupon nebo Living Social pro nabídky—můžete najít lístky na baseball hry, někdy za pouhých $20! Ach jo, a jsme zmínit, dostanete body za snaživost, pokud váš muž je celkem sportovní feťák?

Pivní zahrádku

Spárování pivo s potravinami, zatímco venkovní těší nádherné scenérie? Um, perfektní den pro vás oba!

Dobrovolník spolu

Četné studie prokázaly, že dát zpět může pomoci s depresí, protože to prostě dělá budete cítit dobře o sobě a obsah, aby věděli, že pomáháte ostatním. Zkuste dobrovolnictví v útulku pro zvířata nebo účast na benefiční gala se svým klukem. Bude to obohacující pocit a skvělý zážitek pro vás oba!

Napsat komentář