8 Znamení, že Jsi v Oživení Vztahu

Že oživení je na prd. Ale možná nejhorší na tom je, že můžete opravdu chyba osoba, která využívá odrazu. Na rozdíl od jiných „vztah trestných činů,“ jsou to pravděpodobně ani dělat vědomě. Je to jen kombinace načasování a skutečnost, že jste k dispozici a jsou zranitelné. Mějte na paměti, že jen proto, že jsi se dostal do obrazu hned po obzvláště brutální rozchod neznamená, že váš vztah je odsouzen k zániku v nejmenším. Ale tam jsou některé varovné příznaky dávat pozor.

1. Dostal se ze vztahu. No, duh. Nemůžete si odskočit, aniž by chybět výstřel v první řadě, abych tak řekl. Teď, že by mohl být co do činění s nedávným rozchodem, ale to neznamená, že jsi „odskočit.“ Ale je to chytrý, postupovat s opatrností. Není žádný důvod, aby se automaticky slevu chlapa jen proto, že měl přítelkyni, před měsícem. Je to jako pít mléko jeden den po datu vypršení platnosti. Je to mléko bude, aby vás nemocný? Asi ne. Je mírně vyšší pravděpodobnost, že mléko bude dělat vám špatně a také, kurva svou ex-přítelkyni, když jí volala, že jednou v noci? Jo, asi jo.

2. Slyšel jsi jeho poslední vztah byl neuvěřitelně vážně. To je další nezbytná kvalifikace. On chodit s někým pár měsíců a všechno vyšumělo? Asi to není tak škodlivé, že potřebuje odskočit od ní na prvním místě. Spolu chodili osm let? Byla jeho středoškolskou láskou? Si všichni myslíte, že se budou brát? To je druh vztahu, někdo nemůže přestat absťák.

3. On je vždy ve vztahu. Někteří lidé, z jakéhokoliv důvodu, musí být spárován s někým za všech okolností, což znamená, že téměř instinktivně chytit někoho po špatném rozchodu. Jestli je tu nějaký model, je nepravděpodobné, že jste lámání formy.

4. Věci se pohybují příliš rychle … nebo možná je to jen, že se cítí příliš pohodlné s sebou. Dělá to skoro pocit, jako kdyby nikdy neodešel starý vztah? Pokud je to v podstatě snaží chovat jako věci, které jsou závažné méně než měsíc a neustále spí přes (nebo čekali, že udělat to samé), to by mohlo být proto, že je těžké relearning hranice.

5. Má velká událost přijde, že potřebuje data. Nejsi ani odskočit v tomto případě, stejně jako si jsou arm candy, bohužel. To platí zejména, pokud jeho ex bude to stejné svatební/prospěch/strana. Má pocit, že musí „vyhrát“ tím, že ukazuje jí, že to přesunul. Bohužel pro všechny zúčastněné, asi nebude. Pokud se to popisuje věci naprosto pro vás, ujistěte se, že máte dopravou, takže se můžete vykašlat na chvíli oznámení. To je téměř zaručená sračka.

6. Někdy máte pocit, jako byste mít nic společného. Vztah je nějak nucené. Možná jste také dostali ze vztahu, vytvoření jakési dvojité oživení černé díry jste oba olizovat navzájem, a ty jsi příliš bojí pustit. V případě jako je tento, pro vaše dobro a jeho řez vazby a vypořádat se se svými pocity sám. To je v POŘÁDKU, aby spojit nějaké špatné rozchody. To není v POŘÁDKU chcete-li vytvořit pocit codependency, protože oba jste se bojí být sám. Pokud to uděláte, jste jen bude, aby uvíznout ve vztahu, který je založen na nic, ale pohodlí.

7. Jeho očekávání vztah se zdál být nucen. Je to skoro, jako kdyby nemůžu nechat jít o tom, jak věci bývaly. Dostane naštvaný, pokud nechcete jít do kina, nebo očekávat, že ho, aby přišel na vaše místo, místo jeho. Možná si myslí, že vás text příliš mnoho (nebo málo). On je vždy naštvaný o něčem, co ani kvalifikovat jako pet peeves. To by mohlo být, protože on v podstatě chce, abyste nahradit své staré přítelkyni. Dokud se nesmíří s tím, že jeho starý vztah je u konce, nic se nezmění.

8. Jeho přátelé nemají opravdu chcete poznat tě. Není to tak, že jsou zlí nebo vzdálené. Ale máte pocit, že si nemyslím, že budete asi dlouho. To je (asi) nic proti vám, a vše, co proti novým přítelem. Nejspíš ví, že jeho Modus Operandi a jeho aktuální situaci.

Napsat komentář