9 Důvodů, Proč Chlapi Milují Seznamka Holky Bizarní

Budu přímo: Nikdo nechce chodit s někým, s rysy osobnosti sendvič. Seznamka je vážně o hledání někoho, kdo je stejně divný jako ty a divné stejným způsobem, takže se můžete stát divný duo, která obtěžuje ostatní na zemi se svou divnou lásku. Bizarní lidé mohou být společensky trochu divný, a možná poprvé je představil svým rodičům, věci nešly tak dobře, ale vždycky vyhrát každý s jejich šílený jedinečnost. Tady je důvod, proč nepředvídatelný holky jsou nejlepší.

1. Jsou vždy překvapující. Každý den se naučíte něco nového o nich, stejně jako léto, které strávil v zahraničí v italské pile, kde se naučil vyřezávat.

2. Obracejí se na nové věci. Můžou tě vzít ven z vašeho pohodlí zóny a představit nové potraviny, koníčky, a knihy, nebo dokonce divné, avant garde hraje si nechtěl jít, ale zážitek to byl zajímavý stejně.

3. Jejich divné zvyky jsou vlastně super rozkošný. Takže možná, že je třeba se osprchovat dvakrát denně, nebo nutkání jíst Kit-Kat v dopoledních hodinách, ale je to docela roztomilé, jak se stydlivý oni si o to.

4. Dávají nejlepší dárky. Nějak se vždy vím jen to, co si pro tebe, i když jsi nevěděl, že jsi chtěl, předplatné do Čínského Klubu Pivo Měsíce.

5. Jste neustále jít na dobrodružství. Ztratil jsi se snaží najít organické zemědělce, na trhu mají na návštěvu nebo na kole na nějaké šílené-krásné výletní místo.

6. Vaše konverzace jsou nikdy nuda. Mají vždy jedinečný pohled na věci tak základní, jako ranní kafe a tak složité, jako je zahraniční politika. Můžete mluvit celé hodiny.

7. Neberou se příliš vážně. A oni mohou vždy se budete smát, i když bojujete o něco hloupého. Zejména, když bojuješ o něco hloupého.

8. Jsou neuvěřitelně vášnivý. Ať se vrhnou do, dělají to na 100 procent, zda je dobrovolnictví v útulku pro zvířata, nebo dělat nějaký druh divné kapustový koláč, který skončí chutná nějak.

9. Jsou sexy. Sexy v tom, že „opravdu mě nezajímá, ale já se tě polapit do můj web charismatický zvláštnost a vyšukat mozek z hlavy“.

Napsat komentář