9 Důvodů, proč Ještě neznáš Jeho Přátele

1. On je v rozpacích o nich. Každý má přítele, jsou to jen stále přáteli, protože oni byli přáteli od narození. Je to jejich jediný společný jmenovatel v tomto bodě, protože vyrostly do takových různých lidí. Možná, že to všichni jeho přátelé, a on ví, že bych neměl být schopen vydržet pět minut v místnosti s nimi. Možná jeho nejlepší přátelé jsou opice, které nosí vestu a kouzelný koberec, a předstírá, že sultán.

2. Chová se jinak kolem nich. Mohl by si myslet, jste nebude líbit tak, jak to je, když je s nimi. Možná přinesou binge-pití idiot v něm, nebo obří nerd, nebo ten, kdo může mluvit jen v South Parku, odkazy.

3. Jsou to kokoti. Ví, že by to byl důvod k hyeny jako jste Jizva na konci Lvího Krále, když on tě přivádí kolem jeho přátel. On se tě snaží chránit, protože on ví, že jsou super judmental.

4. Není to v blízkosti s nimi. Někteří lidé nemají opravdu obklopit se s blízkými přáteli, jen pití kamarádi nebo náhodní známí. Možná jen, že nebude mít nikoho, že on cítí, že je dost důležité, aby s vámi setkat a naopak.

5. Párty zvířata. Možná, že jeho přátelé jsou tak YOLO-CHUG-TO-BEER-BONG-JAK-MOC-WEED—FILL-VAŠE-PLÍCE-S-AT-ONCE intenzivní, že má strach, když jste kolem a děsí vás navždy pryč. Pokud každý jeden z jeho pátek večer by mohla být scéna z Hangoveror Kocovina Část 2 (NENÍ součástí 3), pak možná nebude chtít vystavit na tomto světě.

6. Oni nežijí v okolí. Někteří lidé zůstali velcí přátelé s jejich kamarády ze střední, a poté, co všichni chodí do školy a dostane práci a zamíchá po celém světě, setkání s nimi na úvod nemusí být proveditelné. Nevyšiluj, pokud nebyl, zařídil návštěvu o tři měsíce. Budete se s nimi setkat nakonec.

7. Myslí si, že nechcete, aby s nimi setkat. Mohl jen předpokládat, že nemáte zájem o setkání s jeho přáteli. To nikdy neuškodí, aby mu řekl, „to zní zábavně. Kdy můžeme vyrazit?“ Komunikace!

8. Nemyslí si, že jsi to vážné. Setkání jeho přátel je jako setkání s jeho rodiči: On prohlašuje, že má v plánu na tom, že jsi v životě na chvíli. Pokud jste stále v neformální seznamovací fázi, nebo myslí si, že to asi nebude aby vám kolem jen zatím.

9. Nezná své přátele, a to buď. To je přátelé-setkání patové situace. Pokud nemá splněny své přátele, nejspíš nechce, aby vám představil jeho. Odpověď na tento problém je: Plán mixér. Zveme do baru a mít všechny své přátele, setkat se a všichni se stali nejlepší přátelé, a můžete žít v bytech naproti sobě/Joey a Chandler.

Napsat komentář