9 Typy Kluků Troud Nám Požehnal

Miluju Troud. Nemám moc ráda „mám za sebou mnoho úspěšných a zdravých vztahů narozené od toho!“ nebo „měl jsem mnoho na jednu noc, které byly sexuálně uspokojující!“ cestu, protože ani pravda, ale hlavně jsem rád, protože to je tak předvídatelná. Víš, že jsi to najít jeden z těchto typů chlápků v skoro každé fotce. Sakra, všech devět z nich přišli tak pravidelně, je to jako bych si je vymyslel. Ale naštěstí pro vás, jsou všechny velmi mnoho tam venku, čeká na vás mít trapný, anonymní sex s nimi.

1. Skupinové Foto (aka kdo z Vás se Snažím na Hřebík?)
Ty vole v skupinové foto, nechovej se jako vy nevíte to. Tinder je v podstatě mě při pohledu na jednu fotografii z vás a rozhodování o tom, zda nebo ne já chci hřebík vás. Tvorba mě jít přes další fotografie, zjistit, které „chlap bez košile“ jste to, je to ztráta času každého z nás. (Pokud jste skutečně velký kult pohledu na sklizeň panenská krev pro rituální oběť, v tom případě to je jiná aplikace a získejte fakta.)

2. Chlap, Který By mohl Mít Dítě
OK, takže si to ujasníme. Hlavní foto je z vás a dítě, jehož matka může stále být ženatý, ale měla jsem si na 100 procent jistá, že to není vaše dítě, a že jste ve skutečnosti jeden, i když, podle všeho, je to super vypadá to, že je vaše dítě a budete mít rodinu, protože vaše bio je úplně prázdné. Super plán.

3. Chlap, Který By Mohl Být Legálně Ženatý
Která fotografie vás ve smokingu tanec s nevěstou prostě dělá mi chce poslat „Gratuluji k vaší svatbě!“ e-kartu, ale nemám vaše celé jméno.

4. Chlap, Který Vypadá stejně na Každé Fotce
Nic holka miluje více než šest fotek budete zírat mrtvé oči do kamery se stejnou pózu a řadu kostýmů.

5. Chlap, Který Má Určitě Dotkl Ženy Před
„Páni, podívejte se na všechny dívky, ten chlap je uvedení jeho ruku kolem! Musí dostat tolik zadek! Chci být ten, kdo mu dává na prdel! Jsem přejetím vpravo!“ — Nikdo nikdy.

6. Ten, Kdo Má Auto
Nikdy jsem potkal dívku ve věku nad 15 let, kdo řekl, „No není to super roztomilý a nic o něm nevím, ale má auto a je to lesklé a možná i nahlas!“ Také, nikdy jsem potkal dívku mladší 15 let, kdo řekl, že.

7. Ten, Kdo Jen Bere Selfies Ze Dna
(1) Nikdo vypadá dobře, z tohoto úhlu. (2) Vy všichni vypadají jako monstra. (3) Typicky, ženy nechtějí datum monstra.

8. Ten Chlap Se Jedna Rozmazaná Fotka a je To
„OK, tak mám tuhle fotku mě vzal jsem si v temné místnosti před osmi lety a je to super rozmazaný, a ty nemůžeš dělat žádnou ze své funkce, ale tohle je jediná fotka, která mi kdy byla odhodlána film tak, pojďme psát! Hlavní foto! Seru na to!“

9. Ten, Kdo Je ve Skutečnosti Pes
Pokud je váš hlavní profilová fotka je jen fotka psa, nebudu předpokládat, že jste člověk, který má psa. Budu předpokládat, že jste pes, který chce, aby se ven a má přístup k telefonu.

Varování Moore se setkal s tolika chlapy, jako to, že ona začala žít komediální show s názvem Troud ŽÍT! Sledujte ji na Twitteru.

Napsat komentář