9 Věcí, které Kluci myslí, Že Když se zeptáte na Perverzní Sex

1. OK, ale budete muset určit, jak výstřední. Protože to znamená mnoho různých věcí pro mnoho různých lidí. Pro některé lidi, to je „výprask.“ Pro ostatní, to je, „jsem oblékají do latexu Power Ranger oblek, zatímco vy dát na fox kostým a piss na mě.“ Já jen potřebuju vědět, protože pokud je to to druhé, musím vyzvednout fox kostým v čistírně a je to trochu z cesty … No, ne. Samozřejmě, jsem se jít do místní čistírny v blízkosti mého domova. Nechci nepříjemnosti pro sebe žádný důvod. Já jsem jen v obchodě právě teď, takže to není na cestě do svého domu … Hele, nezáleží na tom, kde jsem jít, aby se čištění provádí, jen odpověď na otázku … To je ano nebo ne otázku: jsem chcal na vás? … OK, v pořádku, to jen znamená, že budu mít 15 minut zpoždění.

2. Jaká jsou základní pravidla? Jen říkám, jestli jsme divný, nechci zjistit, že jsem obrazně běžel jeden z vašich podivnosti zastavit znamení.

3. Potřebujeme bezpečnostní slovo. Něco, co by nikdy neříkej při sexu. Jak o „to smrdí“?

4. Počkej, já myslel, že jsem tě svázal. Oba nemůžeme ovládnout navzájem ve stejnou dobu. Pak bychom oba být svázaný a to je v podstatě děj Stephena Kinga geraldova Hra. To je ten, kde žena dostane přilepená připoutaná k posteli pro dny.

5. Rychlá otázka: má to používá? Jo, je nehygienické je perverzní, ale je to špatné, trochu výstřední. Já jen chci, aby ujistěte se, že si umýt této věci první.

6. Oh, chlape, tohle by mohl být dobrý čas, aby mě zabil. Nemyslím si, že bude, ale jsem svázaný a bezbranný. Myslím, že je to sexy část? Věděl, mohla jsi mě zabít a věřit, že ne.

7. Jsem docela se do toho. Jsem v POŘÁDKU s tím, ale je to, jako, tajné společnosti? Dostaneme karty nebo podání ruky?

8. Skvělé. Sex přešel z free na super drahé. Sex se stal z koníčku jako „sledování TELEVIZE“ koníček jako golf.

9. Já bych ti koupit stálého svazku, ale nemyslím si, že můj pokoj je dost velký. Potřebujeme větší byt. POTŘEBUJEME VĚTŠÍ BYT KURVA.

Napsat komentář