9 Věcí, Tajně Chci Říct, aby Vaše Matka-in-Law

1. Dobře, dali jste mu život, teď ho nechal žít. Vaše suegra očekává, které mají být zahrnuty v každé rozhodnutí, které jste jako pár, včetně místa, kde budete bydlet, kde budete jít na dovolenou, a co budete jméno své nenarozené děti. Někdy chci jí říct, aby se STFU. Ale samozřejmě, že bych takovou věc nikdy neudělal.

2. Přestaň mě srovnávat svého syna s ex. Pro všechno, co děláte, vaše suegra má příklad toho, jak váš muž je ex to udělal lépe.

3. Přestaňte se ptát, kdy budeme vám vnoučata. Nemáte v plánu na které mají a vychovávají děti, aby se někdo jiný šťastný.

4. Přestat kritizovat, jak mám vychovávat své děti. Vždycky má něco říct o své děti jména, jejich oblečení, a jak si vybrat, aby jejich disciplínu („Que time out, ni time out“).

5. Přestaň komentovat, jak flaquito dostal od nastěhovat. Víte, že je jí pasivně-agresivní způsob, jak ti říct, že nejsi „péči“ svého muže natolik dobře, nebo že vaše kuchařské schopnosti nejsou až na par.

6. Ale vážně, jak si udělat rýži jen tak, jak se mu to líbí? Váš muž si vždy myslí, že vaše jídlo je buď příliš slaná nebo příliš nevýrazné, ale když jeho máma dělá stejné jídlo, je to jen dobře. Vaše hrdost dostane do cesty, žádá o její recept.

7. Já mám rodiče taky. Ona chce strávit každou dovolenou, narozeniny, v sobotu, v neděli, a jakýkoli jiný důležitý den v jejím domě. Ona musí pochopit, že chcete strávit nějaký čas s rodinou, a to oceníte, pokud váš novio měl možnost spojit se s nimi.

8. Myslíte si, že váš syn je perfektní, ale není. Není nic špatného, ale vám se nelíbí, že vždycky myslí, že jsi v nepořádku, když vy a váš muž mít neshody.

9. Děkuji, že jste narazil na tak skvělý člověk. Pro lepší nebo pro horší, ona vychovala muže, kterého jste se zamilovala. To se počítá za něco.

12 Věcí, Které Každá Žena By Měla Vědět O Seznamka O 25

Napsat komentář