9 Znamení, Váš Kámoš Už Nikdy Nebude Tvůj Přítel

1. On nikdy neměl vážný vztah, který nebyl, jako, „oh, ona žila v Kalifornii, takže jsme neměli opravdu vidět se navzájem tak moc.“ Jistě, byl s Beth za rok a půl, ale byl nešťastný celou dobu, protože on neměl na ní opravdu záleží a žila v San Diegu, když byl v Memphisu, který v mnoha ohledech je to stejné jako s nikdy neměl vážný vztah. Není dobré znamení.

2. On jen vypadá, že flirtovat s vámi, když už jste datování někdo jiný. Pokud je navíc koketní, když máš někoho, už je tak trochu blbec, protože on ví, že jsi přijata, ale pokud to jen flirtuje s vámi, pak se jen rád flirtuje s lidmi, nemá šanci ve skutečnosti je. Fuj. Tento typ člověka, přítel je tak vyčerpávající, že je to téměř ani nestojí za to, být přátelé s ním.

3. Máte pocit, že pokud jste někdy zeptal se ho, jestli tě má rád, rád, byl by vtip o Pop Tarts a jezdit na kole. Čímž kdykoli se mu stydlivě flirtuje s vámi se zdá jako hru.

4. Jste přátelé už léta a nikdy se cítil jako ten pravý čas, aby se tah. Což pravděpodobně znamená, že jste prostě nudí a je přímo tam a ne v pytli nikoho. To je pravděpodobně to, co to přesně znamená.

5. Pouze ho opravdu ráda, když váš Tinder je holá a mají nulové drtí, protože každý, kdo se zdá trapný. Když nemáte s kým jít ven s, vypadá jako opravdu dobrá volba. Pak druhý začneš s někým chodit, vše si můžete myslet je, že ten chlápek má tak pěkný byt … a můj přítel Ben nemyl jeho ponožky v roce. Hrubého.

6. Jste velmi podezřelý i jeho máma si myslí, že můžete dělat lépe. Pokaždé, když jsem ji potkal, přísahám, že je dává vám vzhled, který říká, „nechci chodit s mým synem. Můj syn je hovno. Opravdu, on je hovno.“

7. Když jdete někam spolu, a někdo se zeptá, zda jste datování, směje se. Jako to je tak směšné, že vy, dva heterosexuální lidé opačného pohlaví, by se nikdy za milion let údaje, hahaha, čímž se budete cítit jako čarodějnice z laguny.

8. On jen říká, opravdu sladké věci, když je opilý ve 3 hodiny ráno a oni jsou obvykle nezřetelná a divné. Pokud to trvá mu, že moc chlastu říct, druhu, trochu, téměř romantické věci pro vás, pravděpodobně to znamená, že by to bylo romantické s lampou, když jsi tam nebyl, takže nenechte se svázaná do toho hluku.

9. Pokud by byl pro vás to pravé, už bys byl rád, „Screeeeewwwww být přátelé. Dostat se na mě,“ v horké chvíli. Ale to jsi neudělal, tak bys neměl. Kupředu a vzhůru.

Napsat komentář