9 Způsobů, Jak Technologie Může Zničit Váš Vztah

Chris Clinton

Píšeš moc

Průzkum v listopadovém čísle Cosmopolitanu, ukázal, že kluci chtějí, ne více než pět zpráv denně z vás—i když jste ve vztahu. Když začnete foukání svůj mobilní telefon s náhodných otázek o nic, může se hodit ho z útesu a vzít si tě jako, no, trochu nepříjemné a chismosa.

My všichni jsme vinni to. Takže to nefungovalo, nebo jste se dostal do velké. Než se nadějete, jste posílání sms zpráv ho říkat víc, než jen „te extrano.“ Pokud jste se snaží zachránit vztah, nebo oživit romantiku, udělej to, až budeš střízlivý. Oh, a aby se vaše buňky hluboko v kabelce, když jste klepat zpátky Cuba Libre na happy hour!

Post koketní pic na Facebook

Ty obrázky z vás ve vašem teeny weeny bikiny se může zdát sexy, ale to neznamená, rub chlap na správné cestě, když jste neustále ukazuje všechno, co z celé sociální sítě světa. To není, že on není hrdý na to, jak horká je jeho děvče, nechce, aby ostatní věděli více, než by měly. Takže zachránit skimpiness pro něj.

Ty „jako“ špatnou stránku

Nemyslíš, nesnáším, když lidi jako ty stránky žen vysílání nevhodné fotky svých nalgitas všude? No, on to cítí stejně o vás spojení Facebook skupiny, jako „Nesnáším Chlapy, Kteří jsou Lháři a Podvodníci“ (ano, ta stránka existuje). Nejen, že je zřejmé, že bych nerad, lhář a podvodník, ale pokud se vám líbí tato stránka, když ve vztahu, to by se ostatní lidé drby o vás a váš muž (tj., že musí být podvodník), které může způsobit nežádoucí problémy v dlouhodobém horizontu.

Jste heslo chrání vše

Váš telefon, vaše fotky, vaše videa—co jiného? Všichni si zaslouží soukromí, ale pokud máte zámek na každém zařízení, které vlastníte a že má kontaktovat CIA pro heslo, můžete vysílat špatné zprávy.

Máte „odeslat potvrzení o přečtení“ možnost na

Víte, že cool věc, váš iPhone dělá, kde lidé mohou vidět, když píšete, a když si přečtete jejich zprávy? To by se zdálo v pohodě na první, ale pokud jste četl zprávu, a ne reagovat, může si myslet, že jste záměrně ignoroval ho.

Lpí na vašem telefonu, jako je novorozené dítě

Když jste si ji s sebou na záchod a jsou lepené, aby to každý druhý by si mohl myslet, „hej, já jsem jen na Instagram,“ ale je možné, aby ho myslíte, že jste buď nudí, nebo možná se plížila do koupelny, do textu své ex přítel. Takže ušetříte čas, kontrolu, co fotografii svého starého kámoše ze střední, zaslali její děti to čas a jen se snaží být pryč od něj na pár minut.

Naštveš se, aktualizovat svůj stav, a říct…

„Nesnáším, když si muži myslí, že můžou dělat, co chtějí, a dostat pryč s ním.“ Jo, chápeme tvou bolest, ale argumenty by měly být drženy v tajnosti, protože když vám napravit hodin nebo dní později, že stav je stále tam, a to je trochu trapné pro vás oba.

Ty jsi vztah není uveden

Nejsme povinni aktualizovat náš vztah, ale měli byste o tom mluvit dříve, než uděláte rozhodnutí. Možná, že jste prostě nezajímá, že hodně, pokud nechcete, dejte mu vědět, že byste raději nebude sdílet svůj osobní život.

Napsat komentář