Aktualita týdne: Košice slib, fitness, aerobic a spoustu zábavy!

16.11.2012 v Košicích se bude konat Fitness A Aerobik Maraton 6, která nabízí příležitost k původní stráveniu volného času. Přidáte?

Počasí nám radost moc neudělali, ale jsou zde tisíce jiných způsobů života, s plným doušky. Nejlepší způsob, jak uvolnit endorfiny, je sportovní aktivita. Pokud máte rádi aerobik, pak byste neměli chybět na sportovní událost, která za pár dní se bude konat v Košicích.

Zveme vás na akci, která se koná pod záštitou Katedry tělesné výchovy Technické univerzity v Košicích. Fitness & Aerobic Maraton 6 se bude konat v pátek 16. Listopadu 2012 Jedlíkovej 7 v Košicích.

Taneční Aerobik Show přináší možnost sportovního "vyblázneniu" v jedinečné a zajímavé formy aerobicu. Folklor Taneční Aerobik, Velnet Dance Aerobic, House Moves Aerobik, a populární Port de Bras povedou zkušení instruktoři Miroslava Barcalová, Zuzana Berešová, Ivan Zezulka a Milan Ondruš, který, mimochodem, pro všechny z vás, velmi potěšen.

Chvíle odpočinku bude vaše vystoupení GRIMMY Taneční Centrum Košice, FS Jahodná, a soubor Jampam, které jsou zárukou jedinečné zábavy. Celá akce je spojena s prodejem různých produktů.

Napsat komentář