Aktualita týdne: Nedostatek „vymakané“ sexy těl! Sdílet, kde je můžete vidět!

Zveme vás na tři sportovní události, kde můžete obdivovat kulturistů majitelé velkých jmen z celého světa. Pokud se chcete zúčastnit, stále máte čas!

Dnes ve zkratce představíme hned tři sportovní události, které se vyskytují v několika dnech. Krátké zavítame do Prahy, Jerevanu a neobídeme nebo slovenské Brusno.

Začneme trochu netradičně v hlavním městě Arménie, Jerevanu, kde je 30. – 31.10.2012 konalo mistrovství světa v kulturistice GAGIK CARUKJAN POHÁR PANARMENIAN KULTURISTIKA OPEN CHAMPIONSHIP. Soutěží se v pěti pánské váhové kategorie a jsme si jisti, že arménské metropole je ukázkou, že ne. Přestože evropský zástupce může dělat menší problémy časový posun.

Ze západní Asie jsme se přesunout trochu blíž, konkrétně do sousední české republiky a hlavního města Prahy. Tady začíná 26. Října 2012 profesionální soutěž v kulturistice pod názvem EVLS PRAGUE PRO 2012 & OLYMPIA AMATEUR BIKINI 2012. Soutěží se v několika kategoriích s motivujúcim finanční odměny. Událost si nenechal ujít profesionální tělo stavitelé, majitelé velkých jmen, proto bude na co se dívat.

Za třetí, premiestnime do Kulturního domu v Brusno, kde 10.11.2012 místo AMBER PRIX OLYMPIA PRO MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012. Mistrovství v kulturistice se zúčastní odborníci z celého světa. Účast přislíbili zástupci z evropských zemí, ale také v Indii, Rusku a zemích Jižní Ameriky. Brusno je známé lázeňské město, proto můžete také navštívit mistrovství zabývat také léčebné a wellness procedury.

Napsat komentář