Aktualita týdne: Nejžhavější fitness trendy roku 2013 jsou známé!

Push-up, dřepy, sklápačky nebo přejeďte skóre. V příštím roce jsou třetí nejžhavější fitness trend!

Návrat ke staré a lety nejlepší praxe se předpokládá v oblasti fitness. Průzkum odborníků z American College of Sport Medicine přinesla překvapivý výsledek – skutečnost, že zůstanete fit, nepotřebujete nic víc, jen své vlastní tělesné hmotnosti. Celkový seznam, který měli badatelé k dispozici, se skládala z 37 fitness aktivity, zatímco konečné pořadí je sestaven z dvaceti nejžhavějších trendů ve fitness.

Američtí vědci avizujú, že staré trendy se vrací. Na třetí místo mezi všemi fitness aktivity umístěny na školení těla s vlastní vahou, který je levný, dostupný a efektivní. Pokud holdujete staré dobré drepom, výpadom, sklápačkám a klepněte na tlačítko, vím, že v roce 2013 vás také trendy. Tento typ tréninku do první desítky se dostal poprvé.

Mluvčí MAX oddělení fitness, Walter Thompson, Ph.d., poznamenal, že skutečný trend, který je také silový trénink, na seznamu se objevují čtyři nebo pět let v řadě. Mimochodem, silovému tréninku patřil v letošní průzkum, druhá příčka. Do pozadí se dostává aktivit jako je spinning, protože jsou podle Thomsona vázána na ekonomiku. Spinning vyžaduje specializované školení, vybavení a profesionální instruktor, což je drahé.

Zdroj: www.acsm.org

Napsat komentář