Aktualita týdne: Pivní lázně – wellness party s pivem?

Koupel ve velké vaně plné piva s oroseným sklenici tekutiny v rukou, je zbožným přáním každého člověka. Pivní lázně zkrášluje, který, samozřejmě, ocení dámy. Stále máte pochybnosti? Tyto skutečnosti se přesvědčit!

Pivní koupel se skládá pouze z přírodních složek, které se používají ve skutečné výrobě piva. Pivo složek (zejména pivovarské kvasnice, chmel a pivo kalu) a správnou aplikaci jsou zodpovědné za řadu pozitivních účinků na lidský organismus.

Důležitá je teplota kolem 35 stupňů Celsia. Před vstupem do lázně je vhodné absolvovat pobyt v sauně, která organismus zbavuje toxických látek. Skutečná koupel trvá přibližně 20 minut, následuje odpočinek a relaxace na lůžku. Většinou to není o jednoduché skládací židle, ale pohovce z ovsenej slámy.

kupel pivny

Jaké jsou výhody pivní lázně?

Pivní lázeň je v první řadě, skvělý způsob, krevního oběhu a čistí tělo. Významná je také pozitivní vliv na imunitní systém, který se stává odolnější vůči nástrahám volných radikálů.

Vysoký obsah vitamínů skupiny B, pozitivní vliv na pleť a vlasy, proto je doporučeno pro všechny ty, kteří mají problematickou pleť. Kůže je po koupeli na hladké a vlasy lesklé.

Kromě fyzické výhody poskytnutí koupel v pivu řada duševní pozitivní aspekty. Po koupeli budete šťastnější, protože pivo pozitivně ovlivňuje nervový systém, bojuje proti stresu a pomáhá v vyplavovaní hormonů štěstí!Vzhledem k tomu, že v rámci vana degustuje lahodné pivko, výhody, že ti, kteří mají problémy s trávením a nechutenstvom.

To není, nicméně, žádné alkoholickú strany, protože pivní koupel neobsahuje alkohol. Pokud očekáváte klasickou vůni piva, sklameme. Pivní koupel má příjemnou bylinkovou vůni a je vhodná i pro děti. Doporučuje se také jako doplňková léčba kožních onemocnění jako je psoriáza nebo psoriáza.

Tento neobvyklý zážitek wellness dorazila také na Slovensko, takže pokud jsme navnadili, pivní koupel si můžete vychutnat například v Bratislavě.

Napsat komentář