Aktualita týdne: používáte ve fitness a vidět přírodu. Představa reality

"Pojďme běhat a objevovat svět", říkají tvůrci Spoteee, která se snaží, aby běh na běžícím pásu. Co je Spoteee a na jakém principu to funguje?

Tvůrci Spoteee pokusil spojit sport a objevování světa tak, aby byly atraktivní. Pokud se jim to podařilo, ukáže čas. Spoteee je systém, který je, aby se vešly do centra přichází prostřednictvím počítačů, které mají speciálně upravený operační systém.

Z počítače je vysílání, kvalita obrazu FULL HD na velkých obrazovkách, které jsou umístěny před běžící pás. Tam jsou různé cesty ze všech koutů světa, které volí sám uživatel. Běžec si vybere rychlost a sklon pásu, které ovlivňují jeho výkon. Tvůrci Spoteee plánované v krátké budoucnosti pracovat Spoteee přes internet, takže k dispozici širokou škálu uživatelů.

Za vynálezce systému Spoteee nemusíme chodit daleko, protože pocházejí ze sousední české republiky. Proud je používán v fitnescentrách v Brně a brzy prorazí i do Prahy a Ostravy.

Je zajímavé, že v souvislosti s Spoteee se ozývaly hlasy, že něco podobného už ve světě existuje. To je systém, který využívá satelitní Google mapy. Uživatel jednoduše připojí na webovou stránku, vybere bod zájmu, rychlosti nebo času. Webová stránka je odrazem požadovaný obsah podle rychlosti, kterou běžec běží, a uživatel prostřednictvím sledovat děj pozorován.

Napsat komentář