Andrea Juhásová: jízda na Kole mám naplno

Andrea začala s cyklistikou první rekreačně. Tento sport však klesly natolik, že se začal věnovat naplno. Již několik významných soutěží a ocenění.

Na bicyklovaniu to přinesl otci: "S cyklistikou jsem začal zcela náhodně. Šel jsem s mým otcem převést a začal mě bavit. Ze zcela rekreační jízda na kole jsem tak asi v jednom roce, šel na dostihy." Andrea už má za sebou několik soutěží, závodů slovenského poháru a několik maratonů. Jak říká, snaží se tento sport v rámci daných možností naplno. "Já sám, já, stejně jako hodně nabitá a já jsem se snažil spoustu věcí."

Těším se, to je značka BUDIŠ přistupovat s spolupráci na tomto kole projektu. Jako pro výcvik a přípravu závodníků, protože vyžadují jiný přístup. "Lucie je rekreační športovkyňa, takže v podstatě úplný začátečník, a s ní, to bude zajímavé práce – zejména na ní vidět pokrok," dodává Andrea.

cyklo andrea

Podle ní, bude rozdíl v tom, že trénoval. S súťažiacou bude pracovat na základní vytrvalosti a techniky: "oni se Musí naučit základní věci, jako je jízda na kole letadla. Postupně budeme přidávat kopce upravit i na vyšší zátěž a intenzitu." Andrea chce, aby s konkurenty komunikace, takže vědí, co mají z tréninku pocity, nebo když jsou unavení. "Martin bude trénovat přibližně patnáct hodin týdně a Lucii asi dvě až tři hodiny denně s tím, že mají vždy jeden den v týdnu volný," dodává Andrea.

Strava je pro trénink také důležité. Ovlivňuje výkon a představuje asi polovinu úspěchu. Šance na umístění těchto dvou soutěžících, podle profesionální športovkyne docela dobrý. Real by mohl být umístěn přibližně na sedmé místo.

Andrea má připravené plány pro Martina a Lucie: Cyklistický trénink začiatočníci_1.týden Cyklistický trénink pokročilí_1.týden

Foto: Anton Graf Fotografie

Zpět na seznam Soutěž a trénuj s námi" >>

Napsat komentář