Avanafil 100mg

Avanafil 100mg

Takový vývoj zahrnují nový lék na zlepšení mužské erekce, která je brzy, aby se stal silnou konkurencí populární modré kosoštvorcovým tabletkám. Nové léčivo Avanafil je Viagrou běžné, že to funguje stejně dobře, jako zatím nejúčinnější pomoci dosáhnout erekce, ale funguje mnohem rychleji.

Muži, kteří potřebují před sexem vzít pilulku na podporu erekce, to dnes musí dělat predvídavo asi hodinu předem. No, ne vždy, samozřejmě, je možné odhadnout čas, kdy pohlavní styk bude mít, nebo to načasované přesně na čas, kdy bude mít pilulku nejlepší efekt. Nový produkt by měl provádět v průběhu třiceti minut, takže klidně ho můžete vychutnat již v době, kdy se luk do sexuální aktivity. Chvíli to trvá, mohou řešit partner má prostě jinou cestu.

Tento nový lék, zlepšení erekce, lékaři zatím testovali ve třech fázích. Nejnovější z nich včetně 646 mužů s dysfunkcí a až do konce osmdesát procent z těch, která byla podána maximální dávka – 200 mg Avanafilu, objeví kvalitativní erekci, dostačující pro pohlavní styk. Tento lék funguje stejně jako léčivé látky v Viagre, Cialise a Levitre – všechny vychytávajú enzym PDE5 v cévách penisu, ovšem jak jsme již zmínili, Avanafil je pravděpodobně najefektnejší.

Šest hodin sexu? Údaje naznačují, že avanafil dosahuje plného účinku během třiceti minut, nebo dokonce i dříve. Jeho účinek může být prodloužena až na šest hodin, což může být mezi léky na poruchu erekce velmi vítány.

Negativy

Nicméně, stejně jako jiné léky, a avanafil má své vedlejší účinky, proto je nutné v případě zdravotních problémů, jeho použití konzultovat. Nejčastější nežádoucí účinky patří bolesti hlavy. Během zkoušek se ukázalo, že trpí sedm procent mužů po požití léku. Méně než pět procent trpí návalmi a téměř dvě a půl procenta a přijít nos. Tato zpráva, která potěší pro mnoho mužů, se dostane na trh v januáry 2015.

Napsat komentář