Bída Miluje Společnost

Jane, Meg a já jsem šel do hospody. Byli jsme trochu líto parta.

„Proč dlouhé tváře, holky?“ zeptal se Victor, Svět je Největší Barman, v jeho silný Skotský přízvuk.

„Chlapec problémy,“ vysvětlil jsem.

„Pche, ty dívky jsou příliš krásné na to být smutný kvůli pár debilové.“

On nám dal naše pivo, vzal své peníze a pak začala se bavit s partou kluků na druhém konci baru.

„Debilové?“ Jenna zeptal se.

„To znamená, že někdo, kdo je k ničemu,“ Meg vysvětlil.

„Jak víš, že?“ Zeptal jsem se.

„Můj dědeček je Skotský. Říkal Jerry Springer trouba.“

Smáli jsme se, stejně jako Victor se vrátil.

„Hele, Viktore, víš Meg dědeček je Skot?“

Uchopil Meg za ruku.

„Věděl jsem, že tam byl důvod, proč jsem měl rád vás,“ řekl, a pak políbil jí ruku. „Teď,“ řekl, pro nás všechny, „Vidět, že? Tři svobodní chlapi. Venku na lovu. Pošlu je přes?“

„Ne,“ řekli jsme unisono.

„Zeptám se tě znovu, po další pití,“ řekl a odešel.

Sedli jsme si ke stolu a dal si navzájem své aktualizace.

Meg: Má „kamarádka“ s teplou spolupracovník Adam dnes, které mohou nebo nemusí skončit s nimi spí spolu, což závisí na tom, zda nebo ne ona může udržet oh-můj-bože-jsem-dostal-rozvedený-pláč na uzdě. Jo, já taky nevím.

Jenna: Jak se ukázalo, John nevzal celou kopačky věc vážně a stále se snaží, aby pověsit ven s ní. Jenna ho přímo tím, že nejprve křičel na něj a teď ho ignorovala. Je šťastná, že je z tohoto vztahu, ale cítí, jako by tam bylo hodně věcí John nevzal vážně o ní, a diví se, proč to trvalo tak dlouho, aby si uvědomila, že.

Mi: Děsí Brad a Mikhaila kolaudační párty. Doufal, že na chřipku mezi teď a potom. Ano, chřipku by být lepší než je všechny vidět shmoopy-ish s ostatními, což je mnohem více odporné.

Jane: Jane? Ne Jane. Jane nekamarádí s námi už teď, že ona má přítele. Přijede na tři měsíce, ačkoli. Jste dovoleno vypustit své přítelkyně na chlapa, za první tři měsíce, protože to je, když jste všichni „chci strávit každou chvíli s tento nový člověk, kterého jsem potkal, který jsem super-nadšený.“ Po že, i když, když jste usadit do vztahu, udělej si čas pro své přítelkyně. Říká mi.

Nebylo to dlouho poté, co se aktualizuje, když se tři kluci z baru se blížil náš stůl.

„Ahoj, já jsem Steve,“ řekl ten vysoký, třes rukou. „Victor říkal, že jste jeho oblíbené dívky v baru, a my bychom měli přijít a mluvit s vámi.“

„No vytáhnout nějaké židle,“ řekl Jenna.

Steve, Jamie a Ed si sedl. Všichni byli generic frat boy-typy, J. Posádkou od hlavy až k patě. Ed byl baseball, klobouk, kluk, byl Jamie sandály guy a Steve byl divný hippie šperky chlap. Byli o pár let mladší než my, a roztomilý, ale opravdu některý z našich typů. Ještě, že nám koupil pivo, nás rozesmál, a měli jsme docela drsné hře „já Nikdy“. Ok, a teď vážně? Věřte mi, když říkám, že tu není NIC, co Jenna neudělal. Jsem vypadat jako prudérní ve srovnání.

Napsat komentář