#BeenRapedNeverReported Hashtag Bude nejsilnější Věc, kterou Budete Číst Dnes

Woman on Computer' /

#BeenRapedNeverReported začal na Twitteru včera večer jako sexuálního násilí po celém světě, přišel dopředu, aby se podělili o své příběhy o nenahlášení jejich znásilnění, nebo se snaží informovat a ne být věřil [via The Huffington Post.

Tag byl údajně začal tím, že Toronto Star spisovatele Antonia Zerbisias na podporu herečka Lucy DeCoutere, jedna z devíti žen, které nedávno obviněn bývalý Kanadský rozhlasové show hostitele Jian Ghomeshi sexuálního násilí. Tweety na podporu Lucy pomocí #IBelieveLucy hashtag za následek více žen přichází vpřed s jejich vlastní příběhy unprosecuted znásilnění.

Zeptali jsme se pěti žen, pokud by sdílet své tweety s námi.

Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter

To je jen jeden z mnoha nedávných sociálních médií, pohyb navržen tak, aby vymazat studu a stigmatu sexuální násilí survivor. To může být snadné náhodně je odbýt jako pouhý trend, pokud jste skutečně mít čas, aby si tyto jsou skutečné lidi, kteří přežili strašlivé zkušenosti, často bez jakékoliv sociální podpory nebo adekvátní fyzické nebo léčbu duševní zdraví — nemluvě o oprávněné obavy, mnoho lidí čelí v souvislosti se blíží vpřed s jejich zkušeností, protože i když mluvíme o které přežily násilí může často vyvolat další násilí.

Statečnost těch, kteří přežili, a nezbytnost z těchto tweetů a tento rozhovor nemůže a neměl by být minimalizováno.

Následovat Varování onTwitter.

Napsat komentář