Bicepsové a tricepsové kliky

Pokud je vaším cílem je vytvořit si pěkný hrudník a ruce, určitě byste měli nosit úchyty. Samozřejmě, že v této praxi, nezabývají pouze výše zmíněné části, ale téměř celé tělo.

To představuje obrovské aktivum, pro které byste určitě měli pravidelně zařadit do tréninku.

Kliky

Kliky můžete trénovat téměř každý, kdo má problémy s bolestí v bederní oblasti páteře. Při základní varianty nudit, vždycky můžete najít ten, který vás znovu nabudí. Další velkou výhodou klikou je, že si můžete vzít téměř všude a nepotřebujete žádné pomůcky. Nicméně, to neznamená, že žádné zařízení nelze použít. Velmi dobrý nástroj může být Gymbit Wonder Core Smart.

Typy kľukov

Tam jsou dva velmi základní typy kľukov:

Bicepsové

V tomto typu je výchozí pozice příjemce podpory může být oblečen leží tak, že ruce jsou o něco méně širší, než vaše ramena. Tělo je rovné, zpevněné a prsty rukou směřují dopředu. Pohyb snižuje tělo se zastaví v okamžiku, kdy prsa jemně dotknout podložky. Pak přichází fáze se vraťte do výchozí polohy. Nečekejte v dolní poloze a dynamická práce paží se vraťte do výchozí polohy. Re-move top je dokončena v okamžiku, kdy lokty zase přešel. Po krátké přestávce následuje další opakování.

Tricepsové

To je asi podobné klikou od bicepsovým, rozdíl je v tom, že u tohoto typu je nutné mít ruce od sebe jen na šířku ramen a při pohybu dolů potřebujete, aby se vaše ruce striktně u těla.

Oba typy kľukov můžete přidat k jednomu z tréninku, když jako první dělat ty, které se vám zdají těžší. Doporučuji 3-4 série po 8 až 10 opakování.

Jak pro cvičení kľukov použití Gymbit Wonder Core Smart?

Úplně jednoduše. Vám dát pod pánev, a provádět kliky jako bez něj. Jeho velkou výhodou však je, že budete pomáhat, aby se zvednout a postupné snižování jeho dopomoci (snížení hodnoty odporu), bude vaše síla stále roste a roste. Po krátké době díky tomu budete moci cvičit páku zcela bez dopomoci.

Zdroj foto: flickr.com

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Super tréning na sexi bruchoSuper cvičení pro sexy břicho

Kromě cvičení náročné na přímý břišní sval je velmi prospěšné provádět aerobní cvičení.

Evelyn a jej cvičenie s tréneromEvelyn a její trénink s trenérem

Na můj trenér, já jsem zvyklý dát jakékoliv, a když se mu to občas drsná kletba.

Ako na brucho, keď chcem schudnúť? cvičí evelyn!Co se týče belly, když chci zhubnout? Cvičit Evelyn!

To bude klasický "své", nebo nějakou úplně novou sestavu, která bude mít vaše bříško do formy?

Napsat komentář