Blog Lucia_1. týždeň_Ideme na to!!!

Do soutěže jsem se zapsal, a to především kvůli tomu, že mám lepší kondičku a nucen sám udělat něco víc. Měl jsem pocit, že to, co dělám, pro mě není dost.

Velký bonus jsou trenéři, takže náš cyklistický trenažér nebo fitness trenér, ale v neposlední řadě také nutriční poradce. Na míru postavený menu vidím to jako přednost, vzhledem k tomu, dlouho jsem zvažovala, že bych to dal někomu, aby to udělal. V průběhu tohoto týdne jsem si uvědomil, že součástí výhry je i vyšetření nohou a páteře klinika celostní medicíny. Rozhodně musím vzhledem k tomu, že často jsem mít bolesti zad. Samozřejmě, že i pitný režim, Budiš pro 5 měsíců a proteinové doplňky jsou také skvělé.

Byl jsem v šoku, když jsem zjistil, že mám vybrané. Ale to bude velmi zajímavé vidět pokrok, jehož bylo dosaženo v průběhu tohoto období, zejména na jízdu na kole. Osobně si myslím, že na pořádné závody potřebuju mnohem více času na přípravu, takže zatím nevíme, kterých se účastním, ale přizpůsobit je schopnosti, které budu mít v září.

Ještě něco pro můj první týden. Musím se přiznat, že tento týden to vidím jako seznámení se vším, co mě čeká. Proto, to bylo ještě takové "kostrbaté" a některé věci, které jsem obmenila, nebo byl vynechán. V pondělí jsem začal s upravenou jedálníčkom. To bylo pro mě asi největší šok jsem lhát. Byl jsem zvyklí jíst mnohem více, a myslel jsem, že nejem moc. Také sacharidy jsem jídlo trochu více. Měl jsem pocit, že mám na celý den nezjedla nic. Ale v úterý přišel "šmakoun", to, co jsem vnímat jako hezkou,vtipnou věc", protože jméno jsem slyšel poprvé v životě. Až jsem našel v jednom z obchodů, tak to také trvale. A o chuti nebo nejsem. I přes množství koření sotva jsem požula. V úterý jsem vzal také 1. cyklistický trénink pro Železo studienke. Bylo skvělé počasí a málo lidí, takže to šlo velmi dobře. Prošla jsem pouze 1. týden na kole, takže uvidíme, jak jsem jít dál. Ale tělocvična je také super. Trochu jsem měl strach z minulosti, že je to nudné (alespoň pro mě), ale zjistil jsem, že jsem asi chytí.

Lucia blog

Foto titulka: Anton Graf Fotografie

Napsat komentář