Blog Lucia_2.týždeň_V znamení „týden blbec“

Jak posoudit, druhý týden? Byl pro mě trochu chaotický.

Na jednu stranu jsem nestíhala a na druhé, nebo počasí nebylo nejlepší. Naštěstí to vypadá, že se počasí konečně umúdrilo. Doma jsem měl třeba velký úklid a vzal mi spoustu času. V pracovní dny, musel jsem zase pár věcí jsem se musel vypořádat.

Budu se snažit vše vyhodnotit postupně. Kolo školení tento týden nic moc, ale příští mám v plánu se jít podívat na pár dní svou rodinu v Ružomberku. Tam chci utéct někam do přírody na kole, vzhledem k tomu, že jízda v přírodě dávám přednost. S "gemini" bylo to horší také kvůli počasí, protože dost pršelo. Když jedu na kole, chci, které mají také nějaký pěkný zážitek.

"Posilky" začal jsem chodit upřímně řečeno, jsem se rozhodl, že budu chodit 3 krát týdně, jak mi čas dovolí.Vždy v pondělí, středu a pátek. Tento týden jsem byl 3 krát. Jakmile se s Jamesem, který mi dal něco jiného, aby se periodika a 2 krát jsem si to sama (nebo možná to nebyl příliš špatný).

S dietou jsem na to docela v pohodě. Myslím, že na tento typ stravy jen je třeba si zvyknout. Já neříkám, že to dodržiavam na 100 %. Tu a tam dám něco sladkého, Ale ne části jsem se již nezdají být příliš malé. Jedálníčka snažím se držet krok, ale před a po cvičení (zejména na kole), to jsem se trochu upravit, že jsem se zvládnout a já vám dám nějaké ovoce.

Tento týden jsem také kurýrní doniesol balíček proteinové doplňky a vitamíny, z čehož mám nesmírnou radost, a to zejména z hole, protože někdy po tréninku určitě bude dát. Pár kousků od jejich příchodu zmizel. I když mám radši normální jídlo a přírodní zdroj bílkovin. Myslím si, že je mi v mé jedálníčka celkem respekt.

V kostce. Tento týden budu počítat, že praxi budu věnovat naplno, ale to by nemělo být. Tak uvidíme, co mě čeká příští týden.

Proteíny lucia

Napsat komentář