Břišní svaly – praktické rady a efektivní cviky pro břicho

Strach už týdny s cvikmi na břišní svaly, ale výsledky? "Brušákovanie" na vyčerpání, je zbytečné plýtvání energií, pokud nechcete změnit způsob stravování. Samozřejmě, že cvičení je rozhodující pro kvalitu a ne kvantitu.

Tuk v oblasti břicha patří k najnebezpečnejším vůbec, protože to zvyšuje riziko vzniku civilizačních chorob. Mnozí ve snaze zbavit ovísajúcich faldíkov, začít s posílením břišní svaly. Tam jejich snaha začíná a končí. Po několika dnech, lepší týdnů, s cvičením přestane, protože výsledky jsou téměř nulové. Pokud chcete být ve ztrátě břišní tuk úspěch, vyhnout se mýty a postupujte podle ověřených faktů.

Mýty a fakta o formování břišních svalů

V první řadě, nezapomeňte, že neexistuje žádný způsob, ve kterém je možné zhubnout v konkrétní pracoviště. Mnohokrát to platí pro břišní svaly, protože břicho je jedna z posledních oblastí, kde je tuk zmizí. Pokud chcete žaludku pneumatik skutečně zbavit, je nutné upravit jídelníček a začít být přijata na kardio cvičení a posilňovacím cvičeniam.

Proč pouhé "své" práci? Posílení břišní svaly, pomáhá při tvarování a spevňovaní břicha. Pokud ne změnu stravy, provádění pravidelné aerobní aktivity a silového tréninku, podkožní břišní tuk je nemožné se zbavit.

Další poměrně rozšířený mýtus v hubnutí je hladovka, nebo nezdravé omezování příjmu potravy, aby se ztratit tuk. Je pravda, že hmotnost může v tomto případě klesnout, ale to je asi ztráta vody a cennou svalovou hmotu, ne tuk! Proto je důležité pravidelné a zdravé jídlo alespoň 5x denně v menších porciách.

Doporučujeme čtení: Klíč k tvrdé břicho je odstranění tukové vrstvy Jak efektivně cvičit břišní svaly?

Při posilování břicha je důležité, aby cvičení všech částí břicha s vhodnými cvikmi. Začít s menším počtem opakování. Je důležité dopřát brušným svalom 48 hodin na regeneraci. Nikdy neposilňujeme břicho každý den.

"Skracovačky" na horní část břicha

Cvičit horní část břicha jsou nejlepší "skracovačky," Ľahneme na zádech, kolena jsou ohnutá mírně od sebe (na šířku ramen), chodidla na podlaze (další možností je zodvihnúť nohy do pravého úhlu). Pánev je vytištěné na polštářky. Ruce za hlavu, lokty tlačíme od těla. S výdychom zodvihneme hlavu nad podložku do polohy, že lopatky budou "odlepit" od země. Když cvičíte, jste nepomáhame ruce a netlačíme bradu do krku, ale směrem ke stropu. Pokud se během cvičení cítíte oblasti krční páteře, cvičíte nesprávným způsobem. Opakujte ve třech sériích osmkrát.

Spodní část břicha a nůžky

Ľahneme na zádech. Ruce jsou ve stejné pozici jako v předchozím cvičení, tak, dlaněmi dolů a pod zadek. Nohy zodvihneme mírně nad zem a dělat nůžky (prekrižujeme nohy). Opakujte 8 krát v 3 sérii

Doporučujeme ke čtení: Trénink břicha a vliv stravy na břišní svaly Ukláňanie do stran na šikmé svaly břicha

Do praxe boční svaly, použijte činky. Cvičení provádíme ve stoje, nohy jsou rozkročené. V rukou drží činky, a jsou volně v těle. Pak jsme úklony na pravou a pak na opačnou stranu. Na každé stránce budeme dělat 3 série po osmi opakováních.

Inspirována jinou cvikmi!

Připravili jsme pro vás další články, ve kterých můžete najít účinné cvičení na různých částech těla. S těmito cvikmi rozhodně precvičíte celé vaše tělo, a budete mít výsledky, co si přejete.

 • Cvičení pro abs – získat silnou abs
 • Chcete vyvinuté břicho? Dělat cvičení, správné cvičení!
 • Cvičení pro zadek
 • Cvičení na záda a posílení zádových svalů
 • Pilates cvičení pro páteř
 • Pilates cvičení na ramena přinést flash úlevu od bolesti
 • Cvičení pro pevné hýždě – 6 fitness cvičení
 • Cvičení na lýtka
 • Cvičení pro stehna se Zumbou
 • Cvičení pro těhotné
 • Kromě toho – Zdravé recepty

Napsat komentář