Být silný a rychlý díky výbušné atmosféry školení

Impuls představuje vytvoření maximální síly v co nejkratší době.

V praxi to znamená, čím rychleji jste schopni se přesunout váhu zatížení, nebo vaše vlastní tělo, je to vaše výbušné schopnosti na vyšší úrovni.

Pro koho je výbušná cvičení navržen tak,

Výbušná síla je důležité v mnoha sportech a sportovních disciplínách, od potřebovala] po úpolové (například, box, judo, karate) sportovní. Samozřejmě, velmi dobré využití má také při posilování.

Jako výbušný trénink funguje

Většinou v tělocvičně, cvičení pozitivní a také negativní část opakování je plynule a pomalu.Typické opakování trvá asi dvě sekundy v pozitivní části opakování, a další dvě sekundy v negativní části. Když explozívnom tréninku toto cvičení je změněn tak, že pozitivní část, kterou se snažíme provádět co nejrychleji (méně než jedna sekunda), ale negativní část z vás se stále ještě provádějí v kontrolované tempo (dvě sekundy).

Výhody výbušné školení

Provádění opakování tak rychle, jak je to možné, a najvýbušnejšie přináší několik výhod. Například rychlé opakování vám pomůže vyvinout více síly, výbušnosti a rychlosti a také spálit mnohem více tuku – to vše z důvodu zvýšení počtu rychlých svalových vláken, které jsou potřebné během tohoto cvičení.

Příklad výbušné tréninku procvičit celé tělo Dřepy s výskokom

Zvoľna jít do dřepu, dokud vaše stehna dostanou do polohy rovnoběžně s podlahou. Pak se tak rychle, jak je to možné, aby skočit tak vysoko, že vaše nohy jsou ve vzduchu. Dopad zabrzdite dopad na kolena a jít do další opakování.

Hodin medicinbal nad hlavou

Vezměte svůj lék míč s hmotností kolem 1.5-4.5 kg a s pokrčenými koleny, držet to na úrovni horní části hrudníku. Výbušné posunutí medicína míč přes hlavu. Když chytil jeho ztlumení dopadu nohy a vraťte se do výchozí polohy.

Výbušné kliky

Lehněte si na podlahu s rukama trochu dál, jak jste na šířku ramen, s dlaněmi na podlaze a s lokty vytočenými do stran. Tělo držet rovně, podlahy, dotknout se pouze tipy a dlaně. Zatlačte dlaně do podlahy, zvedněte tělo a zcela v souladu se rukou, až vám ruku nad podlahou. Při dopadu pokrčte lokty a spusťte se zpět na zem.

Výbušné tricepsové kliky

Při tricepsových kľukoch udělat stejně, ale ruce mějte na šířku ramen nebo o něco méně od sebe.

Školení

Rutinní

Série/Opakování

Pauza

Dřepy s výskokom

3/5-6

45 p

Hodin medicinbal nad hlavou

3/5-8

45 p

Výbušné kliky

3/5-8

45 p

Výbušné tricepsové kliky

3/5-8

45 p

Doporučujeme, abyste si přečetli: posilujeme s kettlebellom

Napsat komentář