Budete Potřebovat Smlouvu?

\pomocí celebrity brát a pak rozvádět pár let (nebo měsíců) později tam bylo hodně brnknout o předmanželské smlouvy. Ale ne jen hvězdy. „Předmanželské smlouvy jsou rostoucí pro mladé páry,“ říká Dallas advokát Steven Buholz. „Před deseti lety, 5% mých klientů je chtěl. Dnes, 30 procent.“ A Americké Akademie Manželských Právníků průzkum zjistil, že 80 procent členů viděli předmanželských smluv růst od roku 2001.

Proč vzestupu? Lidé jsou do chomoutu později a už mají majetek. Ale i pokud váš bankovní účet je skromný, předmanželské smlouvy může chránit budoucí zisk a zajistí, že vás nebude odpovědnost za svého manžela dluhy. Plus, není to jen lidi, který o ně žádá. „Polovina mých klientů, kteří hledají předmanželské smlouvy jsou ženy,“ říká Katherine Stoner, advokát v Pacific Grove, Kalifornie, a spoluautor Předmanželské Smlouvy. Zjistit, jestli byste měli zvážit.

Předmanželskou smlouvu 101

„Předmanželská smlouva je smlouva, sepsaná před manželstvím, o tom, jak majetek a peníze se rozdělí v případě rozvodu nebo smrti,“ vysvětluje právník NYC Arlene Dubin, autor předmanželských smluv pro Milovníky. V 41 státech, majetek nabytý během manželství bude rozdělena mezi rozvádějícími se manželi jako soudce uzná za vhodné. Ale pokud máte předmanželskou smlouvu, to vysvětluje, jak majetek bude rozdělen. V dalších devíti státech, nemovitosti vyděláte mohou být rozděleny 50 na 50, pokud předmanželská smlouva nestanoví jinak.

Prakticky pro každý stát, většina majetku premarriage zůstane váš, pokud budete držet je na vaše jméno, a to i bez předmanželské smlouvy. V 39 státech, předmanželské smlouvy může také diktovat alimenty.

Můžete mít speciální ustanovení (jako ne-flirt doložka), ale „ty specifikace jsou často obtížné dokázat a prosadit,“ říká Dubin. Kromě toho, předmanželské smlouvy jsou téměř vždy vyhověno.

Kdo Potřebuje

Téměř polovina manželství končí rozvodem, nemůžete si dovolit přemýšlet o tom, co se stane, pokud vy a váš manžel split. Choulostivé části je, jak přinést to. Paul Coleman, PsyD, autor 30 Tajemství Šťastně Ženatý Páry, naznačuje, že říká: „Doufejme, že nebudeme muset použít, ale myslím, že je to chytrý, aby mít předmanželskou smlouvu aby ochránili sami sebe. Nemám strach budeme rozbít; jen se snažím být realistická.“ A když se zeptá na jednu, snažte se, aby magor. „Diskusi peněz brzy posiluje vaše pouto,“ říká Coleman.

Jak se Dostat To

„Předmanželská smlouva by měla být dokončena nejméně jeden měsíc před svatbou, takže začněte, plánování šest měsíců dopředu,“ konstatuje Stoner. Budete potřebovat právníka s předmanželskou smlouvu zkušenosti. Získat doporučení, nebo vyhledávání na martindale.com, který vydává peer-review hodnocení advokátů. Mít dokument vypracovaný bude stát od několika stovek po několik tisíc dolarů za právníka, v závislosti na tom, jak zvláštní to je, ale pokud máte v plánu tvrdě pracovat, aby budovat sladký život pro sebe, to může být stojí za to.

Napsat komentář