Budiš vitamín B-komplex – božská chuť, vitamíny

Budiš tento podzim přináší opět trochu více vitamínů s jejich nové příchutě Budiš vitamin B-komplex.

Nejen, že je doplníš optimální denní dávka v nich obsažených, B – vitaminy, ale zároveň budete mít svůj pitný režim pod kontrolou. Zkuste to s vychutnat osvěžující grapefruitom nebo šťavnatým hrozné a preBudiš v každém jiný je život!

Přírodní minerální voda Budiš má příznivý vliv na trávicí systém, dýchací systém a činnost ledvin. Kromě těchto přírodních, blahodárné účinky působící účinky, které se získává přímo na jaře, je nyní Budiš obohacen o síle vitamínů skupiny B Již jednu láhev (1,5 l) nápoj s obsahem vitamínů, zajišťuje optimální denní dávku zdravé vitamíny B3, B5, B6, B7 a B12.

Když je B-komplex vitamínů pro činnost vaše tělo opravdu důležité? Budiš vitamin B–komplex, spolu s vyváženou stravou vám pomůže, aby se zabránilo negativní dopad nedostatku vitamínu B, které jsou nejčastější únava, malátnost nebo bolesti svalů. Na jeho dostatečný příjem si měl být vědom, zejména v obdobích zvýšeného stresu, únavy, nebo vysoké životního nasazení. Pití minerální vody Budiš vitamin B-komplex můžete zajistit nejen vysokou kvalitu pitného režimu, ale také příjem vitaminů, a v jednom lahodnom pít.

Pro příjem vitamínů skupiny B, to byl ještě jednodušší a příjemnější, přináší Budiš dvě nové příchutě do rozsahu Budiš vitamin B-komplex. Tropické ovoce versus domácí šťavnaté plody na podzim, to jsou chutě grapefruitu a hrozny! Zkuste také tropickému osvieženiu z Barbadosu, kde byl grapefruit poprvé objevena a později dovážené do Ameriky jako kříženec pomeranče a pomela. Kdo holduje tradiční chutiam, odolat živé vitamínovej bombu s chutí hroznů. Která příchuť Budiš Vitamin bude pro vás ta pravá?

Budiš Vitamin – B-komplex, který chutná skvěle!

Zdroj: PR

Zdroj fotografií: budis.cs

Napsat komentář