Challenge 2

Časopis Časopis

Cosmo Výzva: Stříkat nějaký krém na hrudi a břicha, a pak vytřete ji pomocí nic o své holé prsa. Nepřestávejte, dokud krém se vstřebává.

Pokud moje prsa měla pokračovat, „Speciální Dovednosti“ v dolní části by nyní přečíst:

-Zdatní v získávání nápoje zdarma

-Provést v titty-effing

-Schopnost na jeden den produkovat mléko

-Adept na to, aby šaty a topy vypadají víc sexy

-Vyškolení v masážní terapie

OK, „vyškoleni v masážní terapie“ může být trochu protáhnout (hej, kdo nemá přehánět na jejich životopis?), ale moje prsa mají talent!

Chtěl jsem jít s další výzvou dnes, ale poté, co D. a sprchoval jsem se po tělocvičně, stěžoval si, že jeho pokožka byla opravdu suchá a natáhl se pro mléko. „Ne! Ne!“ Jsem vyjekl, překvapivě ho. „Chci říct, já to udělám! Pro vás! S moje prsa!“

(Někdy si myslím, že D. a já měla udržet notebook naplní všechny naše divný out-of-kontextu citace. Nebo kdo ví, možná, že D. je spolubydlící už má. Mohlo by to být blog: WTFDidMyRoommateAndHisGFJustSay.com.)

Připomněl jsem, že D. pomocí mých prsou aplikovat krém, aby mu bylo na našich Cosmo seznam úkolů a samozřejmě, byl nadšen. Lehl si na postel nahý a přinesl jsem láhev krém znovu. Místo stříkat to na jeho těle, dal jsem to přímo na moje prsa (bonus: to byla zima, a dělal moje bradavky perky), pak se obkročmo ho a naklonil se dolů.

Aaaaa, že vyjekla. A ne z radosti. Protože byla zima.

„Ale no tak,“ řekl jsem,, vůbec ne soucitně. „A máš zábavu-tašky masáže, takže si nesmí stěžovat.“

Po několika sekundách, mléko cítil výrazně teplejší a. D. šel od napínat všechny své svaly k relaxaci. Cítil jsem se trochu divně pohybuje prsa v kruzích nad jeho trupu a hrudníku, ale udržovat oční kontakt a stále to cítí sexy, ne hloupé. Také jsem zjistil, že je užitečné, aby se na ruce a kolena a oblouk záda, aby se můj trup dotknout jeho. Mnohem víc sexy a pak, kterým se rovnou na něj a jen třením kolem, což se mi může nebo nemusí udělat na první, až se D. zasmál se na mě a řekl, „to není, jak se to dělá.“ Což vyvolává otázku: kolikrát už měl to udělat s ním?

D. skončilo překlápění mě tak, on byl na vrcholu. A masáž/krém, aplikace se rychle změnil na šťastný konec. Pro moi. A to je, když jsem si uvědomil, nejlepší část o používání prsa aplikovat krém na D. To znamenalo, že tam nebyl žádný krém na ruce, nebo jeho. A pokud jste někdy byli ručně stimulován chlapa, který má něco na ruce (krém, kolín nad rýnem, teplou omáčku, cokoliv), pak víte, že to je hlavní bonus. (Určitě jsem dostal podrážděný čistí od někoho, kdo měl ruce, krém na. A mám kamaráda, který má to, co ona nazývá „Medvědí Dráp Pochvy“ po nějaký chlap šel do města na její spodní části, aniž by řádně mytí voda po holení z jeho rukou.)

Takže teď, jsem spokojený, dobře hydratovaná, a netrpí Medvědí Dráp. Všichni ve všech, řekl bych, že to byl úspěšný útok.

Je váš muž prsa muž? Jak se „zapojit“ vaše prsa v známosti? Už jste někdy měli sex se změnil na katastrofu, jako můj přítel po holení incidentu?

P. S. Rádi, že tolik z vás se snažil poslední výzva! Jsi chytrá jít s full-velikosti koblihy a ne donettes!

Napsat komentář